aktuálně: 37 uzavírek, 8 nehod
Zákruta.cz  >  

Tiskové zprávy

Prosincová soutěž s portálem Zakruta.cz

V listopadu můžete se Zákrutou.cz soutěžit v další soutěži o kompresor do auta.

zobrazit článek >

Nová ŠKODA Fabia Combi ScoutLine

ŠKODA rozšiřuje nabídku verzí ScoutLine. S počátkem roku 2016 se v nabídce objeví ŠKODA Fabia Combi ScoutLine, která bude bodovat nápadným outdoorovým vzhledem, výraznými plastovými kryty a stylovými koly z lehkých slitin.

zobrazit článek >

Listopadová soutěž s portálem Zakruta.cz

V listopadu můžete se Zákrutou.cz soutěžit v další soutěži o autolékárničku.

zobrazit článek >

Český Ford začal přijímat objednávky na nový Ford Focus RS

Milovníci sportovního svezení se dočkali: Netrpělivě očekávaný Ford Focus RS, historicky nejrychlejší vůz své modelové řady, je již možno objednat u autorizovaných partnerů Fordu v ČR.

zobrazit článek >

Záříjová soutěž s portálem Zakruta.cz

V září můžete se Zákrutou.cz soutěžit v další soutěži o autolékárničku.

zobrazit článek >

Fordu Vignale Mondeo přináší prémiovou kvalitu a exkluzivní služby na míru

Ford představuje produkční verzi nového Fordu Vignale Mondeo, prvního modelu z nové řady vozů Ford Vignale, které se vyznačují prémiovou kvalitou a nabídkou exkluzivních služeb na míru. Každý model Ford Vignale je v závěrečné fázi výroby ručně dokončen týmem zručných řemeslníků v novém oddělení Vignale Centre ve španělské Valencii, vozy jsou podrobeny 100 dodatečným kontrolním úkonům.

zobrazit článek >

Ford odhalil novou generaci luxusního sedmimístného modelu Galaxy

Nový velkoprostorový Ford Galaxy nabízí cestování první třídou až sedmi lidem. Přináší řadu praktických inovací, vynikající kultivovanost a pokročilé asistenční systémy.

zobrazit článek >

Březnová soutěž s portálem Zakruta.cz

V březnu můžete se Zákrutou.cz soutěžit v další soutěži o kompresor do auta.

zobrazit článek >

Ford Motor Company představí nový Focus RS i supersportovní Ford GT

Ford přiveze na ženevský autosalon nové sportovní modely Focus RS a Ford GT. Na tiskové konferenci, jež se koná v expozici značky Ford 3. března v 10:30, vystoupí Jim Farley, výkonný viceprezident Ford Motor Company a prezident Ford of Europe, Middle East and Africa, a Raj Nair, viceprezident skupiny Ford odpovědný za vývoj produktů.

zobrazit článek >

Nová sportovní řada modelu Kia cee´d GT Line

Modely řady cee’d GT Line, spojují vzhled sportovně laděných vozů cee’d GT s praktičností a všestranností běžných modelů cee’d. Vyšší výkon a točivý moment i nižší emise než vznětový motor 1,6 l CRDi.

zobrazit článek >

Kia na autosalonu v Ženevě odhalí modernizované Picanto

Modernizovaný exteriér i interiér s novými možnostmi zákaznických úprav Nové prémiové prvky výbavy, jako např. tempomat nebo systém palubní zábavy s dotykovým displejem. Modernizovaný zážehový motor 1,0 l a účinnější brzdová soustava. V prodeji na evropských trzích koncem prvního čtvrtletí 2015.

zobrazit článek >

ŠKODA Superb - nová éra

Působivá světová premiéra nejlepšího vozu ŠKODA všech dob. Nová generace modelu Superb se v pražském Fóru Karlín poprvé představila před početným obecenstvem. Nový Superb znamená revoluci v designu značky.

zobrazit článek >