aktuálně: 37 uzavírek, 0 nehod
Zákruta.cz  >  Magazín  >  

Online autobazar: Objednejte si své nové auto z pohodlí domova

Online se dá v této době vyřídit spousta věcí, třeba i nákup nového auta. Celý proces zvládnete z pohodlí domova a ušetříte si spoustu starostí.

Online autobazar: Objednejte si své nové auto z pohodlí domova

Zdroj fotografií: Shutterstock.com

Nákup online

Online nákupy jsou pro mnoho z nás běžnou součástí života a nabízí příjemnou možnost, jak zakoupit vybrané zboží. Tak proč si online neobjednat i auto? Online autobazar nabízí pouze prověřená auta od spolehlivých prodejců. Vozy pochází z celé Evropy, získáte doručení až domů. Každé vozidlo je zkontrolováno mechanikem, navíc získáte dva týdny na případné vrácení auta, pokud se vám jeho stav nezdá. Celý proces je jednoduchý – stačí objednat, podepsat smluvní dokumentaci a těšit se, až vám dorazí nové auto.

Inzerce kvalitních vozů

V nabídce autobazaru najdete stovky tisíc inzerátů se zajímavými nabídkami. Každý z nich je přitom prověřený a spolehlivě kvalitní, není tak důvod obávat se. Do nabídky se dostanou pouze auta od prověřených prodejců, každý vůz navíc projde pečlivou technickou kontrolou, ze které obdržíte zprávu o technickém stavu vozidla. Předem tak máte jasno, v jakém stavu vozidlo je, a nekupujete zajíce v pytli.

Komplexní služby

Díky online nákupu nového vozidla si můžete ušetřit spoustu starostí. Při využití služeb prodejce si nemusíte dělat těžkou hlavu s přepisem vozidla, který je mnohdy náročný. Každá země má totiž vlastní podmínky pro odhlášení vozidla. Proto se o to autobazar postará za vás. Stejně tak vyřeší případné nedostatky vozidla a opravy, abyste získali to nejlepší. S plnou mocí se postarají i o další náležitosti jako je STK, evidenční kontroly a registrační značky. Případně je možné nechat si sjednat také pojištění u smluvních partnerů, získáte tak velmi výhodné podmínky.

Online nákup vozidla nabízí skvělé možnosti, ačkoliv se může zdát netradiční, rozhodně se vyplatí. Stačí jen vybrat si vhodný automobil z mnoha různých nabídek, vyřešit formality a pak už se jen těšit.

Další články

Autocamping Rozkoš - prožít dovolenou pestře a v pohodě

Pestrost nabídky ubytování, společenských akcí, turistických možností, poznávacích a sportovních výletů včetně krásných cyklotras, ale i klid k odpočinku, to je dnes téměř neodmyslitelná nabídka k prožití hezké dovolené.

zobrazit článek >

Jaké povinné i nepovinné vybavení je dobré mít ve svém vozu?

Jestliže jezdíte autem, bude dobré, když v něm budete mít umístěné všechny důležité nezbytnosti. Povinná výbava v autě je základ a je stanovena vyhláškou. Nepovinnou výbavu si pak můžete zvolit dle vlastních preferencí. Bohužel se často stává, že řidiči při kontrole zjistí, že nemají kompletní ani výbavu povinnou. Na následujících řádcích se tak na tuto tématiku zaměříme pěkně zblízka.

zobrazit článek >

Proč došlo ke zdražení dálničních známek?

Přečtěte si více o nedávném zdražení dálničních známek. Vysvětlíme vám, jaké jsou nové ceny, proč k navýšení cen došlo a z jakého důvodu byste měli být na pozoru při koupi jednodenní dálniční známky.

zobrazit článek >