aktuálně: 53 uzavírek, 23 nehod
Zákruta.cz  >  Magazín  >  

Online autobazar: Objednejte si své nové auto z pohodlí domova

Online se dá v této době vyřídit spousta věcí, třeba i nákup nového auta. Celý proces zvládnete z pohodlí domova a ušetříte si spoustu starostí.

Online autobazar: Objednejte si své nové auto z pohodlí domova

Zdroj fotografií: Shutterstock.com

Nákup online

Online nákupy jsou pro mnoho z nás běžnou součástí života a nabízí příjemnou možnost, jak zakoupit vybrané zboží. Tak proč si online neobjednat i auto? Online autobazar nabízí pouze prověřená auta od spolehlivých prodejců. Vozy pochází z celé Evropy, získáte doručení až domů. Každé vozidlo je zkontrolováno mechanikem, navíc získáte dva týdny na případné vrácení auta, pokud se vám jeho stav nezdá. Celý proces je jednoduchý – stačí objednat, podepsat smluvní dokumentaci a těšit se, až vám dorazí nové auto.

Inzerce kvalitních vozů

V nabídce autobazaru najdete stovky tisíc inzerátů se zajímavými nabídkami. Každý z nich je přitom prověřený a spolehlivě kvalitní, není tak důvod obávat se. Do nabídky se dostanou pouze auta od prověřených prodejců, každý vůz navíc projde pečlivou technickou kontrolou, ze které obdržíte zprávu o technickém stavu vozidla. Předem tak máte jasno, v jakém stavu vozidlo je, a nekupujete zajíce v pytli.

Komplexní služby

Díky online nákupu nového vozidla si můžete ušetřit spoustu starostí. Při využití služeb prodejce si nemusíte dělat těžkou hlavu s přepisem vozidla, který je mnohdy náročný. Každá země má totiž vlastní podmínky pro odhlášení vozidla. Proto se o to autobazar postará za vás. Stejně tak vyřeší případné nedostatky vozidla a opravy, abyste získali to nejlepší. S plnou mocí se postarají i o další náležitosti jako je STK, evidenční kontroly a registrační značky. Případně je možné nechat si sjednat také pojištění u smluvních partnerů, získáte tak velmi výhodné podmínky.

Online nákup vozidla nabízí skvělé možnosti, ačkoliv se může zdát netradiční, rozhodně se vyplatí. Stačí jen vybrat si vhodný automobil z mnoha různých nabídek, vyřešit formality a pak už se jen těšit.

Další články

Které značky a modely aut jsou v Česku nejprodávanější?

Není tajemstvím, že Češi milují škodovky. Auta značky s českými kořeny jsou doslova na každém rohu. Které další automobilky a modely mají na našem trhu zastání? Podívejte se na žebříček deseti nejprodávanějších automobilových značek a vozů v České republice.

zobrazit článek >

10 rad, jak posílit imunitu na cestách a co nesmí chybět v autolékárničce

Chystáte se na delší cestu autem? Plánujete například dovolenou s dětmi u moře v Chorvatsku a vydáváte se po vlastní ose? Nezapomeňte si s sebou do auta přibalit cestovní lékárničku, která bude obsahovat vše, co by se vám mohlo během cesty a následné dovolené hodit. Abyste na nic nezapomněli, připravili jsme pro vás seznam věcí, co by v ní neměly chybět.

zobrazit článek >

Nejlepší roční období ke koupi auta? Známe odpověď.

Prodej ojetých aut během jara a léta vždy stoupne. Jsou však letní měsíce ty správné ke koupi ojetin? Nebo se vyplatí počkat na chladnější část roku? Známe odpověď.

zobrazit článek >