aktuálně: 46 uzavírek, 68 nehod
Zákruta.cz  >  

Magazín Zákruty

Využití bublinkové fólie v autoservisu

Jak ochránit automobilové díly, které jste již vybalili z původního obalu, a potřebujete je bezpečně uskladnit nebo někam zaslat?

zobrazit článek >

Význam brzdových kotoučů pro bezpečnou jízdu. Důležitost jejich správného fungování nepodceňujte!

Pro bezpečnou jízdu autem je nutné před každou jízdou provést kontrolu, zda je vůz v dobrém stavu a vše funguje tak, jak má. Dnes se proto zaměříme na brzdové kotouče a jejich vliv na bezpečnost. Co o nich víte, kde byste je v autě hledali a jak poznáte, že je čas na jejich výměnu?

zobrazit článek >

Velký rádce: Vyplatí se vám havarijní pojištění?

Někdo havarijní pojištění má, jiný ne. Někdo si ho sjednává i pro starší vůz, leckdo ho odmítá i k novému autu. Jak je možné, že kolem tohoto pojištění vládne tolik nejistoty a spousta lidí neví, jestli se jim vyplatí nebo ne?

zobrazit článek >

Jak vybrat odnímatelné tažné zařízení?

Odnímatelné tažné zařízení je řešením, které je snadno dostupné a praktické. Pokusíme se vás o tom přesvědčit. Pokud vám záleží na troše pohodlí a praktičnosti, přečtěte si náš článek.

zobrazit článek >

Daňové služby Eurowag nabízejí řešení bez stresu

Setkali jste se někdy s někým, kdo rád podává daňové přiznání? Pokud ano, pravděpodobně má skvělého účetního. Většina lidí se však děsí toho, že budou muset třídit hory účtenek a faktur, seznamovat se s řadou složitých a archaických zákonů a věčně čekat na vrácení peněz.

zobrazit článek >

Závod na střechách: Vývoj a vzestup střešních nosičů pro outdoorové vybavení

Střešní nosiče jsou neocenitelným pomocníkem pro nejednoho řidiče. Umožňují přepravu lyží, jízdních kol, surfovacích prken, člunů a dalšího vybavení. Tato praktická zařízení prošla dlouhým vývojem, během nějž došlo k zásadním změnám a inovacím.

zobrazit článek >

Autem do zahraničí? Bez havarijka nevyjíždějte!

Možná nejste zastáncem havarijního pojištění. Ale vězte, že na cesty vozem do zahraničí se zkrátka hodí. Už jen kvůli asistenčním službám a možnosti rychlé opravy vozu co nejblíže místu, kde se porouchal. Přitom nemusíte platit celoroční pojistnou taxu. Ukážeme vám možnosti krátkodobého havarijního pojištění.

zobrazit článek >

Nepřeplácejte - využijte pro povinné ručení srovnání

Platit povinné ručení je ze zákona povinné pro každého majitele vozidla. Cena tohoto pojištění ale není pro každého stejná a závisí na mnoha různých faktorech. Každá pojišťovna má navíc jiné ceníky. Nevíte, jak se v nich vyznat? Využijte pro povinné ručení srovnání cen a jděte tam, kde to pro vás bude nejvýhodnější.

zobrazit článek >

4 situace, kdy rozhodně sjednat havarijní pojištění

Havarijní pojištění je mnoha lidmi považováno za příliš specifické na to, aby si jej sjednávali. Je fakt, že u staršího vozu se nevyplatí. Navíc se nejčastější prvky „havarijka“ dají připojistit v povinném ručení. Ale jsou čtyři situace, kdy může být havarijní pojištění nad zlato. Podívejme se na ně!

zobrazit článek >

8 vychytávek do interiéru auta, které by vám neměly chybět

Chcete mít auto jako ze škatulky? Tak jistě víte, že jezdit do automyčky nestačí. Vylepšete a vyvoňte si i interiér svého vozu. Poradíme, co by vám ve výbavě rozhodně nemělo chybět.

zobrazit článek >

Jak vybrat ojetou Škodu Octavia

Škoda Octavia je jedním z nejoblíbenějších modelů automobilky Škoda Auto. Líbivý design, prostorný interiér a spolehlivé motory z Oktávky činí oblíbenou ojetinu napříč generacemi. Pokud se chystáte koupit ojetou Škodu Octavia, následující článek vám poskytne několik užitečných rad, které vám pomohou při výběru.

zobrazit článek >

Autocamping Rozkoš je i letos vzorně připraven pro hosty

V anketě o 20 nejlepších kempů Česka a Slovenska pro rok 2023, které zveřejnil web kempy-chaty.cz, se ATC Rozkoš umístil v polovině TOP 20. Pořadí určila spokojenost hostů, o kterou se s webem podělili.

zobrazit článek >