aktuálně: 41 uzavírek, 29 nehod
Zákruta.cz  >  

Rady, tipy a recenze

Blíží se začátek školního roku - DEJTE POZOR NA DĚTI

Prvního září je každoročně významným datem pro všechny děti, které zahajují povinnou školní docházku, nebo se po prázdninách znovu vracejí do školy.

zobrazit článek >

Za ukradené auto měl okradený zaplatit

Když si pořizujete auto, pročtěte si pořádně leasingovou smlouvu. Je to zdánlivě banální rada, ale jinak se vám může stát, že když vám auto ukradnou, budete muset platit statisíce, i když jste měli uzavřenou pojistku proti krádeži.

zobrazit článek >

Brisk Tábor představil koncept soutěžního vozu

Vynikající zprávu má firma Brisk Tábor a.s. pro všechny příznivce motorsportu. Díky myšlence majitele Brisku Ing. Čapky se zde zrodil zcela ojedinělý projekt závodního automobilu vlastní konstrukce.

zobrazit článek >

Na stránkách Barum rally Zlín naleznete opět internetový obchod!

Po loňském úspěšném spuštění internetového obchodu připravili provozovatelé internetových stránek Barum rally Zlín i v letošním roce pro všechny fanoušky motoristického sportu tuto vítanou novinku.

zobrazit článek >

Chtěli byste Subaru Impreza GT?

Pokud chcete vůz pro běžné ježdění, poohlídněte se po něčem, co není rallyovou legendou. Mimo jiné, i tento vůz se dělá ve verzi kombi a bez turba, což však není ono.

zobrazit článek >

Miliony testů vynesly na špici japonská auta

Výsledky technických prohlídek tří milionů osobních automobilů posloužily jako podklad k sestavení žebříčků kvality a spolehlivosti, které jako pomůcku pro zájemce o starší vozy tradičně zveřejňuje německý Technický kontrolní spolek (TÜV).

zobrazit článek >

Používání bezpečnostních pásů v Česku

Všichni to vědí, přesto hodně řidičů ani s ohledem na větší bezpečnost nepoužívá bezpečnostní pásy. to ani nemlusím o těch, kteří sedí na zadních sedadlech, kde bývá připoután opravdu jen málokdo.

zobrazit článek >

Něco málo o bodovém systému

Zde jsou najčastější otázky a také samozřejmě odpovědi, které se týkájí bodového systému, který byl v České republice zaveden v roce 2006.

zobrazit článek >