aktuálně: 36 uzavírek, 20 nehod
Zákruta.cz  >  Magazín  >  

Předpověď počasí pro řidiče na pátek 18.ledna 2008

18. ledna 2008

Zpočátku oblačno až zataženo, ojediněle déšť, nad 1000 m sněžení. Ve druhé polovině noci v Čechách od západu zataženo s občasným deštěm, ojediněle mrznoucím, nad 800 m srážky většinou sněhové. Ojediněle mlhy.

Teploty: Zpočátku 1 až 4 °C, nejnižší noční +2 až -2 °C.

Vítr: Mírný jižní vítr 2 až 6 m/s.

Srážky: Déšť, k ránu ojediněle mrznoucí déšť, zpočátku nad 1000 m, později

nad 800 m sněžení.

Výskyt nebezpečných jevů: Mrznoucí déšť

Upozornění: Pozor na ledovku Tvorba ledovky, zmrazky.

-ric- ; (Internet)

Další články

Garážový večírek, který má styl: Jídlo, pití a šipky

Někdy není potřeba vyrážet na dlouhou cestu, aby člověk zažil pořádnou jízdu. Stačí pár přátel, dobré jídlo, pití a prostředí, kde se cítíte jako doma – třeba garáž nebo dílna, která přes den slouží autu, ale večer se může proměnit ve stylové místo pro odpočinek.

zobrazit článek >

Jak dostat nepojízdné auto ze zahraničí? Správné pojištění může zachránit desítky tisíc

S letními cestami do zahraničí se množí případy, kdy auto znenadání vypoví službu, nejde opravit na místě a jediným řešením je odtah zpět do Česka. Není to jen problém starších vozů, zásadní závada může potkat i novější a dobře udržované auto. Pokud se něco takového stane i vám, nepropadejte panice. Díky správně nastavenému pojištění auta může být repatriace vozidla jednodušší, než jste očekávali.

zobrazit článek >

Co dělat, když díl do auta nikde nemají? Vytiskněte si ho!

Když vám chybí malý plastový díl, může vám zachránit nervy – i čas – 3D tisk

zobrazit článek >