Zákruta.cz  >  Magazín  >  

Předpověď počasí pro řidiče na pondělí 10. března 2008

10. března 2008

Také v pondělí nás čeká vcelku příznivé počasí, pozor si budeme muset dávat především na ranní mlhy, které budou zřejmě komplikovat dopravu na celém území České republiky.

Teploty budou zpočátku mezi 5 až 9 °C. V ranních hodinách to bude okolo -1 do +3 °C. Vítr bude jen mírný jihovýchodní od 2 do 5 m/s.

Výskyt nebezpečných jevů:

- k ránu ojediněle mlhy a z důvodu zvýšené vlhkosti a při přízemních teplotách pod bodem mrazu možnost vzniku námrazy.

Richard Vlček ; Zakruta.CZ

Další články

Elektromobilita není jen modní trend. Proč si pořídit elektromobil?

Slovo elektromobil se v poslední době skloňuje stále častěji. Zatímco před několika lety bylo objektem zájmu leda tak nadšenců do nových technologií a zarytých ochránců přírody, dnes se kolem něj točí konverzace nad pivem v hospodách, při cvičení ve fitness centrech i v rodinách při snídani. Že by móda? Možná. Elektromobily mají ale řadu vlastností, pro které stojí za to nad nimi zauvažovat.

zobrazit článek >

Zatímco automobilky strádají, Bentley slaví rekordy

Dozvuky koronavirové pandemie stále tíží automobilový průmysl. Zatímco jiné automobilky bojují s propady, Bentley prodává nejvíce aut v celé své historii.

zobrazit článek >

Jak se připravit na autoškolu?

Autoškola vždy byla, je a pravděpodobně ještě dlouho bude strašákem, kterému většina lidí na prahu dospělosti či později čelí. Ať už má váš strach z autoškoly jakoukoli podobu, poradíme vám, jak se na výcvik za volantem včas a v klidu připravit.

zobrazit článek >