aktuálně: 37 uzavírek, 34 nehod
Zákruta.cz  >  Magazín  >  

Autocamping Rozkoš - prožít dovolenou pestře a v pohodě

Pestrost nabídky ubytování, společenských akcí, turistických možností, poznávacích a sportovních výletů včetně krásných cyklotras, ale i klid k odpočinku, to je dnes téměř neodmyslitelná nabídka k prožití hezké dovolené.

Autocamping Rozkoš - prožít dovolenou pestře a v pohodě

Zdroj foto: Autocamping Rozkoš

Hledáte pro dovolenou romantické místo, klid pro odpočinek nebo turistickou či sportovní základnu? Nebo vše dohromady? Pak je nejvyšší čas seznámit se s možnostmi pobytu v ATC Rozkoš u České Skalice. Všeobecná pestrost je poznat na každém kroku. Do další letní sezony vstupuje Autocamping Rozkoš opět s cílem nabídkou uspokojit každého návštěvníka, co zde stráví alespoň jednu noc a má zájem o dobře zvolený program svého volna.

Autocamping Rozkoš - prožít dovolenou pestře a v pohodě

Zdroj foto: Autocamping Rozkoš

Pestrost ve výběru ubytování znamená možnosti od vybavených apartmánů, příjemných chat, dobrodružných chatek, zážitkových stanů ať už v kempu postavené rodinné nebo ve vlastním a také správně postaveném. Mnoho dětí právě tady spalo v přírodě poprvé a seznamovalo se tak romantickou atmosférou kempu i se všemi dětskými dobrodružstvími a zážitky.

Své zázemí tu mají a najdou motocyklisté i hosté v karavanech.

Pestrost v možnostech výběru denního programu pak znamená vybírat z přímé nabídky v kempu nebo nabídky v okolí.

Autocamping Rozkoš - prožít dovolenou pestře a v pohodě

Zdroj foto: Autocamping Rozkoš

Přímo v kempu lze využít přírodní koupaliště a brouzdaliště s travnatou pláží. Pro plavbu po nádrži Rozkoš jsou připravená různá plavidla podle zájmu. Vodní šlapadla, loďky s vesly i motorový člun. Denně jsou pro děti připraveny atrakce počínaje kolotočem pro nejmenší přes trampolíny až po autodrom. Pro občerstvení je možné navštívit některý z více jak 10 stánků s posezením pod slunečníky, restauraci, pizzerii nebo stánek Tradičního pekařství. Denní program lze doplnit také o návštěvu sauny, projížďku na koloběžkách a kolech z půjčovny. Již vyhlášenou možnosti je rybolov v nádrži Rozkoš a den je možné zakončit návštěvou letního kina.

Autocamping Rozkoš - prožít dovolenou pestře a v pohodě

Zdroj foto: Autocamping Rozkoš

Z pestré nabídky v okolí je možnost vybrat celou řadu turistických cílů - historické památky, hrady, zámky, muzea. Cestu k nim pak zpříjemňují mnohé naučné stezky i přírodní krásy. Česká Skalice s blízkým Babiččiným údolím je v nabídce nejznámější. Velmi dobře se cílí výlety do zajímavého a krásného Kladského pomezí nebo i do blízkého Polska. Tady vám při plánování v recepci rádi poradí.

Strávený čas „na Rozkoši“ většinu dovolenkářů, návštěvníků, karavanistů, moto návštěvníků a rekreantů pro pestrou nabídku pobytů a možností uspokojí. Rádi vás letos v kempu opět uvítají anebo … přijeďte se sami přesvědčit.

Další články

Jaké povinné i nepovinné vybavení je dobré mít ve svém vozu?

Jestliže jezdíte autem, bude dobré, když v něm budete mít umístěné všechny důležité nezbytnosti. Povinná výbava v autě je základ a je stanovena vyhláškou. Nepovinnou výbavu si pak můžete zvolit dle vlastních preferencí. Bohužel se často stává, že řidiči při kontrole zjistí, že nemají kompletní ani výbavu povinnou. Na následujících řádcích se tak na tuto tématiku zaměříme pěkně zblízka.

zobrazit článek >

Proč došlo ke zdražení dálničních známek?

Přečtěte si více o nedávném zdražení dálničních známek. Vysvětlíme vám, jaké jsou nové ceny, proč k navýšení cen došlo a z jakého důvodu byste měli být na pozoru při koupi jednodenní dálniční známky.

zobrazit článek >

Co byste měli vědět o pneumatikách Bridgestone a proč jsou skvělou volbou?

Bridgestone, světový lídr v produkci pneumatik, nabízí špičkovou technologii a inovace v rámci pneu pro osobní vozy, SUV a 4x4. Tady se podíváme na to co je značka Bridgestone vlastně zač, jaké pneu nabízí a co za výhody přináší řidičům, kteří hledají spolehlivost, bezpečnost a výkon.

zobrazit článek >