aktuálně: 37 uzavírek, 3 nehod
Zákruta.cz  >  

Automobilový sport

ŠKODA Motorsport odstartuje v Portugalsku do další náročné části mistrovství světa v rally

ŠKODA Motorsport odstartuje na Portugalské rally do další náročné části FIA Mistrovství světa v rally (WRC 2). Pontus Tidemand/Jonas Andersson a Jan Kopecký/Pavel Dresler (CZ/CZ) budou při druhém startu továrního týmu na mistrovství světa bojovat o co nejlepší umístění.

zobrazit článek >

Další podnik Blancpain GT Series Endurance Cupu čeká I.S.R. Racing na Silverstonu

Blancpain GT Series Endurance Cup míří na Silverstone. „V domově motorsportu“ se tento víkend jede druhý podnik letošní sezóny.

zobrazit článek >

Prokop skončil na Wales Rally GB devátý

Deváté místo pro českého jezdce v kabině speciálu WRC z náročné a letos rychlé šotolinové Wales Rally GB. Ještě před sezonou pro fanoušky i tým samotný něco velice uspokojivého, až snového.

zobrazit článek >

Latvala vyhrál Wales Rally GB

Jari-Matti Latvala a Miikka Anttila s vozem Ford Fiesta RS WRC dnes vyhráli britskou Wales Rally GB a zopakovali tak svůj loňský triumf. Finská dvojice zvítězila v desátém kole letošního ročníku mistrovství světa FIA v automobilových soutěžích s náskokem 27,8 s.

zobrazit článek >

O titul soutěží už jen piloti Citroënu

Sébastien Loeb druhý, Mikko Hirvonen pátý na Wales Rally GB - to značí, že ostatní piloti jsou již ze hry v boji o titul mistra světa 2012. Sébastien Loeb a Daniel Elena body získanými za druhé místo za vítězným Latvalou se posunuli na dosah jejich 9. světovému titulu...

zobrazit článek >

Pilot vozu Škoda je již mistrem Evropy 2012

Dvě soutěže před koncem získala tovární posádka týmu Škoda Motorsport Juho Hänninen/Mikko Markkula letošní evropský titul. Na polské rally proto Škoda otestuje za volantem továrního vozu Fabia Super 2000 nového nadějného pilota...

zobrazit článek >

Prokop před startem Wales Rally GB

Posádka Czech Ford National Teamu Martin Prokop a Zdeněk Hrůza odstartuje v pátek po půl deváté ráno středoevropského času do první rychlostní zkoušky dalšího podniku Mistrovství světa, 68. ročníku Wales Rally GB.

zobrazit článek >

Josef Semerád opět za volantem

Josef Semerád se na start mistrovské soutěže postavil bez mála po dvou letech, ve kterých se mezitím věnoval synovi Martinovi. Právě Martina nahradil Josef za volantem vozu Mitsubishi Lancer EVO IX z dílen Semerád rally teamu.

zobrazit článek >

Kresta kmotrem kalendáře sdružení Korunka

V květnu letošního roku došlo ke spojení českého multišampiona Romana Kresty a luhačovického sdružení Korunka. Jako jeden z hlavních hostů podpořil svou účastí a autogramiádou i třídenní letní benefici v Luhačovicích.

zobrazit článek >

Orsák krůček od titulu ve třídě 3

Po čtvrtém vítězství v sezoně chybí posádce Orsák - Šmeidler k mistrovskému titulu v nejsilněji obsazené třídě produkčních vozů pouhé dva body. Při prestižní Barumce Jaroslav Orsák zvítězil, ačkoliv v závěru sobotní etapy ztratil po defektu pneumatiky 3 minuty.

zobrazit článek >

Technické problémy zastavili Béreša jr. po RS 10

Predposledné podujatie MSR 38. Rally Košice v Styllex motorsport veľa radosti neprinieslo. Na cieľovú rampu v tímových farbách vyšla len posádka Jozef Béreš st. - Róbert Műller na vozidle Audi Quattro Coupé a odniesla si poháre za víťazstvo v triede F4.

zobrazit článek >

Černý s Kohoutem jsou mistři

Už po červencové Rally Bohemia bylo při pohledu do výsledkové tabulky Mediasport Mezinárodního mistrovství České republiky v rally kategorie 2WD, tedy vozů s pohonem jen přední nápravy zřejmé, že Honzu Černého a Pavla Kohouta už nikdo nemůže předstihnout...

zobrazit článek >