Do středních škol včera nastoupilo 514 900 studentů denní formy středoškolského studia. Ministerstvo dopravy - BESIP plánuje pro nadcházející školní rok cílené oslovení 10 % studentů středních škol prostřednictvím multimediálního projektu The Action.
zobrazit článek >Nehody na přejezdech, úrazy elektrickým proudem z troleje o napětí až 25 000 voltů nebo zachycení člověka vlakem na širé trati i přímo v železniční stanici.
zobrazit článek >Náchodská posádka Leoš Flídr s Bohumilem Ehlem odjížděla do Vyškova s vysokými cíli, které na cílové rampě potvrdili. Po dojezdu, ještě z kokpitu svého vozu Škoda Octavia WRC ovšem přiznali, že z Vyškovské soutěže měli velký respekt.
zobrazit článek >Lokli jste si párkrát piva a pak sedli za volant? Pokuty, natož ztráty řidičského průkazu se příliš bát nemusíte. Úřady se řídí zvyklostí, že řidiče s minimálním množstvím alkoholu v krvi netrestají.
zobrazit článek >V pondělí dne 10. září 2007 proběhlo vození všech výherců z letošní tipovací soutěže, kteří téměř po celou sezónu zkoušeli hádat časy dvou jezdců Josefa Petáka (MČR) a Vladimíra Barvíka (MMČR) při vybraných soutěžích.
zobrazit článek >Vývoj a výroba úplně nového konceptu stojí peníze, které si normální smrtelník těžko představí. Miliony a miliardy tentokrát Volkswagen investoval na to, aby mohl světu nabídnout co nejlevnější auto.
zobrazit článek >Na cenách pohonných hmot se odráží zejména cena surové ropy a rafinérských produktů, konkurence na trhu, provozní náklady a daně.
zobrazit článek >Pilot Renaultu Clio Super 1600 Josef Peták dokončil Vyškovskou rally na druhém místě za skvěle jedoucím Janem Kopeckým, když rozhodující ztrátu nabral hned v úvodní sekci druhé etapy, kde špatně zvolil pneumatiky.
zobrazit článek >"Spolujezdec Luděk Kocman utrpěl při nehodě startovního čísla 81 na RZ 3 letošní Barum rally Zlín zranění neslučitelná se životem," - jen stěží si lze představit strašnější vyjádření strohých záchranářských protokolů.
zobrazit článek >Kamerový systém upozorní policii, že po ulici jede zcizený vůz. Například v Mnichově díky němu klesl počet krádeží o 40 procent. V Praze bude fungovat od začátku příštího roku.
zobrazit článek >Kalifornská společnost DiMora se specializuje na dělání velmi přepichovým vozů pro bahaté zákazníky. Tak určitě nikoho nepřekvapí, že její poslední model Natalia SLS 2 se bude prodávat v přepočtu za 40 milionů korun.
zobrazit článek >Škoda Auto zveřejnila cenu nové Fabie Combi. Základní verze s motorem 1.2 litru bude stát 285 900 Kč. Model tak bude o pět tisíc dražší než dnes. Prodávat se začne zkraje roku 2008.
zobrazit článek >Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.