Český sprintový šampionát odstartoval úvodním podnikem ve Vyškově, jehož se účastnila i posádka Pegas Rally Teamu, Milan Kneifel - Radim Strnad.
zobrazit článek >V dubnu letošního roku zemřelo na cestách v České republice zatím nejvíce lidí. Bylo jich 69. Vyplývá to ze statistik Policie ČR.
zobrazit článek >Pokud i vy patříte mezi ty odvážlivce, kteří usedají do vozu bez řidičského oprávnění, pak vězte, že tento prohřešek je v České republice trestným činem a můžete jít za něj do vězení až na dva roky.
zobrazit článek >Nejdříve do jižních Čech, no a hned poté ještě víc do tepla, do Slovinska - takový je současný program Rally Teamu Subaru ČR.
zobrazit článek >Roman Kresta vyhrál systémem "start - cíl" letošní ročník Rallye Český Krumlov. Nic na tom nezměnila ani závěrečná zkouška Kohout II, která již do pořadí na špici nepřinesla žádné změny.
zobrazit článek >Ve Spojených státech amerických se zřejmě již velmi brzy zvýší poptávka po úsporných automobilech, jelikož pětilitrová Camara, která mají spotřebu i 25 litrů benzínu na sto kilometrů, vyjdou časem své majitele pěkně draho.
zobrazit článek >V Krumlově začaly formální a technické přejímky, do jejich zahájení nikdo při tréninku ani shakedown nehavaroval. Policie byla s radary velmi agilní, ale nějaké drastické porušení limitů nezjistila.
zobrazit článek >Krumlovská rally se neodvratně blíží a koná se již tento víkend. Team Jiřího Volfa se už částečně přesunul do střediska na seznamovací jízdy.
zobrazit článek >Rally Český Krumlov má mezi závodními posádkami výjimečné postavení. Pro poutavé historické město, které je centrem soutěže, pro podobně kouzelnou krajinu, kudy vedou rychlostní zkoušky, stejně jako pro jarní termín.
zobrazit článek >Již od zítřka přestanou platit všechny výjimky ohledně používání dětských autosedaček. V praxi to znamená, že všechny děti do výšky 150 centimetrů a váhy 36 kg budou muset používat autosedačku nebo bezpečnostní pás.
zobrazit článek >Mladoboleslavská Škoda Auto loni dosáhla nejlepšího výsledku v historii. Prodala 630 032 aut a zisk zvýšila o 40 procent na 19,9 miliardy Kč. Utržila 222 miliard.
zobrazit článek >S lehkým odstupem se věci vždy nejlépe hodnotí, a nejinak je tomu i v případě Sherlog Racing týmu, který před týdnem absolvoval první soutěž zařazenou do MIO GPS Mistrovství České republiky v rallysprintech.
zobrazit článek >Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.