Pavel Valoušek a Zdeněk Hrůza měli první možnost seznámit se s vozem Peugeot 207 Super 2000, s nímž pojedou na domácí Barum rally. Na belgické testovací trati si česká posádka vyzkoušela vše potřebné.
zobrazit článek >Díky drahému benzínu začali motoristé v USA méně jezdit a je to poznat především na menším provozu na dálnicích. Největší pokles v ujetých mílích byl zaznamenán v měsíci květnu.
zobrazit článek >Po dvoutýdenní přestávce od předchozího podniku na Kopné pokračoval sprintový seriál v Pelhřimově, kde na posádky čekal pátý ročník oblíbené Cebia rally.
zobrazit článek >Mikko Hirvonen a Jarmo Lehtinen z týmu BP Ford Abu Dhabi dojeli do cíle Finské rally po vzrušující čtyřdenní bitvě na druhém místě.
zobrazit článek >Řidiči si často myslí, že pokud usednou opilí na kolo, nemůže se jim před policií nic stát. Nicméně toto není pravda.
zobrazit článek >První srpnovou sobotu se v okolí Pelhřimova konal pátý ročník Cebia Rally Pelhřimov - Memoriálu Tomáše Vojtěcha. Mezi přihlášenými figurovala také posádka vozu Mitsubishi Lancer evo 7 ve složení Martin Bujáček - Štěpán Palivec.
zobrazit článek >Vítěz českého kola projektu BFGoodrich Drivers Team, Pavel Valoušek, se bude už následující středu a čtvrtek detailně seznamovat s Peugeotem 207 S2000, se kterým koncem tohoto měsíce odstartuje do své domácí Barum rally.
zobrazit článek >Požár obilného pole u Vyškova zastavil kolem 11. hodiny provoz na 220. kilometru dálnice D1. Dlouhé kolony se tvořily v obou směrech mezi Vyškovem a Rousínovem.
zobrazit článek >58. ročník Rallye Finsko, devátý podnik mistrovství světa WRC 2008, se zapíše do historie. Sébastien Loeb a Daniel Elena tu poprvé vyhráli.
zobrazit článek >Ministerstvo dopravy ve spolupráci s Ředitelstvím služby dopravní policie Policejního prezídia ČR, reprezentovaným ředitelem služby plk. Mgr. Martinem Červíčkem...
zobrazit článek >Posádka Hroch Rally Teamu ve složení Josef Peták a Alena Benešová s vozem Peugeot 207 S2000 dokázala zvítězit v rámci Cebia Rally Pelhřimov.
zobrazit článek >Poslední dobou jste si mohli všimnout v mnoha autobazarech, že starší ojetá auta dovezená ze zahraničí celkem výrazně zlevňují. Vše má na svědomí silná koruna, která už zasáhla do všech odvětví, tedy i do prodejnosti vozů.
zobrazit článek >Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.