Pořadatelé úvodního podniku Mediasport Mezinárodního mistrovství České republiky v rally 2010 SHERON Valašská rally, která se pojede v termínu 26. - 27. března s centrem ve Valašském Meziříčí, se rozhodli vybírat vstupné na rychlostních zkouškách a do servisní zóny.
zobrazit článek >Zima ještě neskončila, ale již nyní je jasné, že opravy děravých silnic a rychlostních komunikací budou stát miliardy. Také proto se již nyní přesunují některé prostředky na Státním fondu dopravní infrastruktury na opravy silnic.
zobrazit článek >Modely Fabia a Fabia Combi RS osazené benzinovým čtyřválcem 1,4/132 kW s dvojitým přeplňováním představuje Škoda Auto na autosalonu v Ženevě. Kombinace kompresoru a turbodmychadla umožňuje plynulý a agresivní nárůst výkonu motoru.
zobrazit článek >Spolehlivý výkon vozů Fabia Super 2000 na brazilské rally v okolí města Curitiba přinesl značce Škoda druhé, třetí a čtvrté místo v konečném pořadí. Guy Wilks z týmu Škoda UK Motorsport skončil druhý, Juho Hänninen z továrního týmu Škoda Motorsport třetí a týmový kolega Jan Kopecký čtvrtý.
zobrazit článek >Jen málokterá automobilová soutěž se může pochlubit tak věrným generálním partnerem, jako má Rally Bohemia, jejíž XXXVII. ročník se letos v Mladé Boleslavi uskuteční ve dnech 2. až 4. července.
zobrazit článek >Česká premiéra EXPO CZECH RALLY se přiblížila mílovými kroky. Specializovaný veletrh a výstava spojená s přehlídkou soutěžní techniky, týmového zázemí jednotlivých stájí i prezentací firem a jejich produktů spojených s rallysportem proběhne druhý březnový víkend v termínu 13. - 14. března 2010 v Otrokovicích na Zlínsku.
zobrazit článek >V ranních hodinách bude počasí polojasné, přechodně oblačné, ojediněle sněhové přeháňky. Nejnižší teploty -5 až -9 °C. Mírný severozápadní vítr 3 až 7 m/s, na jižní Moravě místy s nárazy 15 m/s.
zobrazit článek >Řidičské průkazy vydané od 1. ledna 1994 do 31. prosince 2000 jsou jejich držitelé povinni vyměnit nejpozději do 31. prosince 2010. Takových dokladů Ministerstvo dopravy eviduje v centrálním registru řidičů k 26. únoru 2010 celkem 867 320.
zobrazit článek >Rallye Český Krumlov měla být v letošním roce uspořádána jako kandidátský podnik na Mitropa Rallye Cup, jeden z nejstarších šampionátů pořádaných v Evropě. Situace se nakonec změnila - osmatřicátý ročník českokrumlovské soutěže se pojede jako regulerní třetí díl letošního seriálu.
zobrazit článek >Modernizované modely Fabia a Roomster dostaly při příležitosti světové výstavní premiéry na 80. mezinárodním autosalonu v Ženevě nové ceny pro český trh.
zobrazit článek >Po zasněžené Švédské rally pokračuje mistrovství světa druhým podnikem v Mexiku. Na severoamerickém kontinentu čeká závodní posádky první klasická šotolinová soutěž, kromě pravidelných účastníků WRC je rally vypsána opět i pro účastníky kategorie S-WRC a P-WRC.
zobrazit článek >Po úspěšné premiéře v šampionátu S-WRC, kterou Czech Ford National Team ve Švédsku ozdobil třetím místem, čeká posádku Martin Prokop - Jan Tománek další soutěž v Mexiku.
zobrazit článek >Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.