aktuálně: 36 uzavírek, 5 nehod
Zákruta.cz  >  Magazín  >  

Jak bude vypadat Škoda Yeti?

25. února 2009

Na zahraničním serveru Autowereld.com se objevily špionážní fotografie vozu Škoda Yeti, který se nyní podle všeho testuje ve Švédsku a jehož výroba by měla začít přibližně v polovině letošního roku.

Široké veřejnosti by se měl vůz představit již v příštím týdnu na Ženevském autosalonu. Prozatím nikdo nový automobil neviděl, ale tento snímek jasně dokazuje, že již existuje jeho funkční verze.

Automobilka Škoda slibuje, že to bude SUV se vším všudy. Velkou konkurenci má však v dnešní době ve voze Kia Soul. Ta stojí něco kolem 300 tisíc. Cena vozu Yeti zatím není stanovena, ale dá se očekávat, že bude vyšší než u konkurenčního vozu Kia.

Richard Vlček ; Internet

Další články

Garážový večírek, který má styl: Jídlo, pití a šipky

Někdy není potřeba vyrážet na dlouhou cestu, aby člověk zažil pořádnou jízdu. Stačí pár přátel, dobré jídlo, pití a prostředí, kde se cítíte jako doma – třeba garáž nebo dílna, která přes den slouží autu, ale večer se může proměnit ve stylové místo pro odpočinek.

zobrazit článek >

Jak dostat nepojízdné auto ze zahraničí? Správné pojištění může zachránit desítky tisíc

S letními cestami do zahraničí se množí případy, kdy auto znenadání vypoví službu, nejde opravit na místě a jediným řešením je odtah zpět do Česka. Není to jen problém starších vozů, zásadní závada může potkat i novější a dobře udržované auto. Pokud se něco takového stane i vám, nepropadejte panice. Díky správně nastavenému pojištění auta může být repatriace vozidla jednodušší, než jste očekávali.

zobrazit článek >

Co dělat, když díl do auta nikde nemají? Vytiskněte si ho!

Když vám chybí malý plastový díl, může vám zachránit nervy – i čas – 3D tisk

zobrazit článek >