Také v úterý se očekávají na některých místech v České republice oblačné počasí, které bude v přecházet v ojedinělý déšť. Nad 500 metrů to budou přeháňky sněhové. K ránu se dají očekávat také mlhy.
Teploty bude v ranních hodinách 0 až -4 °C. Přes den se pak teplota vyšplhá na 10 °C. Vítr bude vát jen mírný západní až jihozápadní od 3 do 6 m/s. Na Moravě a ve Slezsku to může být v nárazech až 20 m/s.
Výskyt nebezpečných jevů:
- dá se očekávat v ranních hodinách náledí
- pozor také na nový sníh (platí pouze pro polohy nad 500 metrů)
Rozbité silnice a výmoly jsou každoroční realitou hlavně po zimě. Stačí chvíle nepozornosti a místo klidné jízdy řešíte proraženou pneumatiku nebo poškozený podvozek. Kdo za takovou škodu odpovídá a kdy vám pomůže pojištění? Odpověď není tak jednoduchá, jak by se mohlo na první pohled zdát.
zobrazit článek >Dlouho očekávaný rodinný výlet je za dveřmi. Na jedné straně je to skvělá příležitost, jak si odpočinout, poznat nová místa a strávit společný čas jinak než doma. Na druhé se může změnit v nečekané komplikace. Aby byla vaše cesta bezpečná a bez nepříjemných překvapení, připravili jsme pro vás seznam věcí, na které nesmíte před delší cestou zapomenout.
zobrazit článek >Většina firem tuší, že jejich vozový park stojí víc, než by musel. Málokterá ale přesně ví, kde a kolik. Data z GPS sledování přitom odhalí každý zbytečně najetý kilometr, i veškeré jalové minuty volnoběhu i řidiče, který šlape na plyn, jako by závodil v rallye. Přečtěte si, jak proměnit surová čísla v reálné úspory díky chytré správě vozového parku.
zobrazit článek >Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.