aktuálně: 35 uzavírek, 4 nehod
Zákruta.cz  >  Magazín  >  

Předpověď počasí pro řidiče na pátek 8. února 2008

8. února 2008

Počasí bude oblačné až polojasné, na severovýchodě bude občasné sněžení. V nižších polohách pak déšť. Především ve vyšších polohách je ale nutné si dát pozor na námrazu a ledovku.

Teploty bude okolo +1 až =3 °C. Vítr bude vát mírný severozápadní od 2 do 5 m/s. V Čechách to pak bude kolem 3 m/s.

Žádných zvláštních nebezpečných jevů se není potřeba s ohledem na dopravu bát. Podmínky sjízdnosti cest by měly být na všech cestách v České republice dobré.

Richard Vlček ; Zakruta.CZ

Další články

Eco-driving jako odpověď na vysoké ceny paliv

Rostoucí náklady na měsíční provoz automobilu vedou řadu řidičů v České republice k hledání způsobů, jak omezit výdaje spojené s tankováním. Jedním z nejúčinnějších a zároveň nejjednodušších řešení je eco-driving, tedy styl jízdy založený na plynulosti, předvídání dopravních situací a rozumném využívání možností vozidla.

zobrazit článek >

Jak financovat svůj snový vůz: Je lepší leasing, úvěr, nebo spořicí účet?

Chcete si pořídit nové auto, ale nevíte, jak ho financovat? Porovnali jsme výhody leasingu, úvěru i spoření, abyste našli cestu, která vám sedne.

zobrazit článek >

Jak ušetřit na dovolené autem po Evropě: Sledujte kurz eura a cestu plánujte

Cestování autem po Evropě může být levné, pokud víte, kdy vyrazit, kudy jet a jaký je aktuální kurz eura. V tomto článku vám přinášíme konkrétní rady, jak na dovolené finančně nevykrvácet a zároveň si ji užít naplno.

zobrazit článek >