Global Assistance Racing Aréna v Sosnové je v posledních letech neodmyslitelnou součástí Rally Bohemia. Divácky velmi atraktivní, paralelní rychlostní zkouška v Global Assistance Racing Aréně v Sosnové u České Lípy, je každoročně součástí Rally Bohemia.

zobrazit článek >

Ford Fiesta RS WRC - nejbezpečnější Fiesta historie

Při nedávno skončené Portugalské rally, jež vejde do historie neuvěřitelně náročnými až nebezpečnými podmínkami, došlo k mnoha nehodám, které se nevyhnuly ani jezdcům továrního týmu Ford.

Rallye Český Krumlov zbrojí

Do soutěže zbývají ještě téměř dva měsíce, ale přípravy už běží naplno. Těsně před první soutěží Mezinárodního mistrovství ČR v rally na domácím území, ve čtvrtek 22. března, uspořádalo ředitelství 40. Rallye Krumlov 2012 pracovní setkání s hlavními organizátory...

Josef Peták se představí na Vrchovině

Poprvé se Josef Peták s Alenou Benešovou představili s vozem Renault Clio R3 Maxi při Valašské Rally, kde obsadili třetí místo v rámci ROPRO Clio R3 Czech Trophy 2012. Dalším závodem, kde se tato smíšená dvojice představí, bude o nadcházejícím víkendu Rally Vrchovina.

Solberg vybojoval pro Ford v Portugalsku třetí místo

Ve výsledcích Portugalské rally došlo po závěrečné technické kontrole k zásadnímu vývoji. Techničtí komisaři totiž zjistili, že vůz Mikko Hirvonena neodpovídá homologaci ve dvou bodech (setrvačník, turbo) - a posádka Hirvonen - Lehtinen tak byla ze soutěže vyloučena.

Kostka pojede MČR ve sprintrally s Citroenem C4 WRC!

Tomáš Kostka pojede letošní domácí mistrovství ve sprintrally se spolujezdcem Miroslavem Houštěm a vozem nejvyšší kategorie, kterým je Citroen C4 WRC. V minulém týdnu si zlínský pilot auto nedaleko Milána vyzkoušel a nyní už se chystá na premiéru s vozem WRC...

Škoda jede do Irska v plném složení

Škoda do IRC v letošním roce vstoupila úspěšně dvěma "double" na Azorských a Kanárských ostrovech a na skvělé výkony bude chtít navázat i v Irsku. Na start v Irsku se Škoda postaví letos Kopecký/Dresler a Hänninen/Markkula.

Prokop dosáhnul v Portugalsku na svělé páté místo!

Když se na podzim loňského roku šéf továrního týmu Ford Malcolm Wilson účastnil tiskové konference, na které Czech Ford National Team odkrýval své plány s Fiestou WRC, snažil se spíše krotit případná nekritická očekávání.

Kořístka se rozjel na Valašské rally

Jako rozcvičku před blížící se rallysprintovou sezonou brala posádka týmu Naše Valašsko Robert Kořístka - Michal Drozd Bonver Valašskou rally. Úkol před startem populární Valašky byl jasný.

Prokop se ve čtvrtek večer vrhnul do portugalské tmy

46 dnů trvala závodní abstinence posádky Czech Ford National Teamu Martin Prokop - Zdeněk Hrůza. Kolotoč WRC se mezitím zastavil v Mexiku, tento start však český tým z logistických důvodů musel vynechat.

Úspěšně dokončená Valaška Patrika Rujbra

Valašská Rally byla pro posádku KRTZ Racing Teamu Patrik Rujbr – Richard Nesvadba úvodní soutěží v sezóně 2012. Tradiční Valaška se opět jela na konci měsíce března a oproti loňskému roku byla až druhou soutěží Mediasport Mezinárodního mistrovství ČR v rally.

'Bramborový' úspěšný návrat dua T&T

Hned úvodní letošní start se dvojici Jaromír Tarabus - Daniel Trunkát i jejich vozu Škoda Fabia Super 2000 velice vydařil. Na domácí půdě při Valašské rally obsadili vynikající čtvrtou příčku, nedaleko za stupni vítězů.