aktuálně: 30 uzavírek, 7 nehod
Zákruta.cz  >  Magazín  >  

Jan Kopecký v Sosnové bavil diváky

5. listopadu 2007

Stalo se již příjemnou tradicí, že na sklonku domácí motoristické sezóny se mistři volantů scházejí v Sosnové u České Lípy, aby na trati sosnovského autodromu změřili síly. Tradičního a populárního „Setkání mistrů“ se pravidelně s vozem specifikace WRC účastní i Jan Kopecký. Pilot Czech Rally Teamu Kopecký v minulosti nenašel přemožitele a i v letošním roce úspěšně obhájil vítězství s vozem Škoda Fabia WRC, se kterým startuje ve vybraných soutěžích seriálu Mistrovství světa v rallye.

Czech Rally Team Kopecký připravil pro fanoušky stejné servisní zázemí, které tým využívá během světových soutěží. Svojí účastí na setkání Czech Rally Team Kopecký poděkoval fanouškům za skvělou podporu nejenom v této sezóně.

I letos pořadatelé ve spolupráci s Czech Rally Teamem Kopecký připravili skvělý dárek pro dva vylosované držitele vstupenky. Oba výherci na závěr oficiálního programu si vyzkoušeli pozici spolujezdce ve voze Škoda Fabia WRC, se kterým se posádka Jan Kopecký – Filip Schovánek účastní světových soutěží.

„Jsme pochopitelně rádi, že jsme se mohli této akce zúčastnit. Již druhou sezónu klademe důraz především na starty ve světových soutěžích. Proto velmi rádi vítáme jakoukoliv možnost poděkování fanouškům a především všem našim partnerům v České republice,“ řekl vedoucí týmu Josef Kopecký.

„Setkání mistrů není pochopitelně klasickou soutěží, ale každoročně se na tuto akci velmi těším. Show navštíví vždy mnoho diváků, kteří i v nepříznivém počasí zajišťují skvělou atmosféru.

Snažil jsem se s vozem Škoda Fabia WRC pobavit fanoušky, kteří nás neuvěřitelným způsobem podporují na každé světové soutěži. Právem jim patří poděkování nejenom z mé strany, ale i od celého našeho týmu. Je však i mnoho příznivců motoristického sportu, kteří nemají možnost vycestovat na světovou soutěž do zahraničí. Právě během tradiční akce v Sosnové je prostor pro naše společná setkání a autogramiádu. Pochopitelně výrazný zájem poutal především vůz Škoda Fabia WRC v akci.

Naší účastí jsme neprezentovali jenom soutěžní tým, ale i společnost Škoda Auto a.s. Právě s výraznou podporou mladoboleslavské značky startuji ve světě a letošní náročný program by bez podpory společnosti Škoda Auto a.s. byl nerealizovatelný. Proto mé nejvýraznější poděkování patří firmě s okřídleným šípem ve znaku,“ dodal Jan Kopecký.

Martin Bobek

Další články

Najeli jste do výmolu? Kdo zaplatí škodu na autě a kdy pomůže pojištění?

Rozbité silnice a výmoly jsou každoroční realitou hlavně po zimě. Stačí chvíle nepozornosti a místo klidné jízdy řešíte proraženou pneumatiku nebo poškozený podvozek. Kdo za takovou škodu odpovídá a kdy vám pomůže pojištění? Odpověď není tak jednoduchá, jak by se mohlo na první pohled zdát.

zobrazit článek >

Jak si užít rodinné cestování - návod pro bezpečné kilometry

Dlouho očekávaný rodinný výlet je za dveřmi. Na jedné straně je to skvělá příležitost, jak si odpočinout, poznat nová místa a strávit společný čas jinak než doma. Na druhé se může změnit v nečekané komplikace. Aby byla vaše cesta bezpečná a bez nepříjemných překvapení, připravili jsme pro vás seznam věcí, na které nesmíte před delší cestou zapomenout.

zobrazit článek >

Správa vozového parku podle dat aneb kde ve firmě tiše unikají peníze

Většina firem tuší, že jejich vozový park stojí víc, než by musel. Málokterá ale přesně ví, kde a kolik. Data z GPS sledování přitom odhalí každý zbytečně najetý kilometr, i veškeré jalové minuty volnoběhu i řidiče, který šlape na plyn, jako by závodil v rallye. Přečtěte si, jak proměnit surová čísla v reálné úspory díky chytré správě vozového parku.

zobrazit článek >