Estonský mladík Urmo Aava, který letos až do posledního závodu neúspěšně bojoval o titul juniorského šampiona, dostal od svého zaměstnavatele, japonské automobilky Suzuki, zajímavou nabídku na příští rok. Mohl by se totiž objevit jako druhý jezdec v továrním voze Suzuki SX4 WRC.
„Je to pravda, skutečně jsme od Suzuki dostali nabídku na starty v desíti podnicích mistrovství světa jako dvojka s modelem SX4 WRC. Museli bychom však přinést nějaké peníze, které by se pohybovaly v rozmezí 1,3 až 1,9 milionů Euro,“ prozradil Urmo Aava, který se v letošním roce celkem úspěšně zúčastnil i několika soutěží za volantem Mitsubishi Lancer WRC.
Jak však naznačil jeho manažer, starty se Suzuki nejsou jedinou nabídkou, kterou Aava dostal. Ve hře je i start na všech patnácti soutěžích mistrovství světa. I zde jsou však rozhodující finance, pro kompletní program by bylo potřeba sehnat zhruba dva miliony Eur.
Rostoucí náklady na měsíční provoz automobilu vedou řadu řidičů v České republice k hledání způsobů, jak omezit výdaje spojené s tankováním. Jedním z nejúčinnějších a zároveň nejjednodušších řešení je eco-driving, tedy styl jízdy založený na plynulosti, předvídání dopravních situací a rozumném využívání možností vozidla.
zobrazit článek >Chcete si pořídit nové auto, ale nevíte, jak ho financovat? Porovnali jsme výhody leasingu, úvěru i spoření, abyste našli cestu, která vám sedne.
zobrazit článek >Cestování autem po Evropě může být levné, pokud víte, kdy vyrazit, kudy jet a jaký je aktuální kurz eura. V tomto článku vám přinášíme konkrétní rady, jak na dovolené finančně nevykrvácet a zároveň si ji užít naplno.
zobrazit článek >Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.