aktuálně: 52 uzavírek, 4 nehod
Zákruta.cz  >  Magazín  >  

T2-G Project Ferrari F430

19. října 2007

Projekty z kolébky tuningu vždycky stojí za to. Japonci se totiž nespokojí jen tak s něčím. Třeba jako tuningová firma T2-G. Její nový kit pro Ferrari F430 ctí původní design a přidává trochu asijské příchuti.

Vepředu najdeme nárazník s jediným otvorem, sání je pak vyrobeno z karbonu, stejně jako nové lízátko. Prahy ústí do přepracovaných vstupů vzduchu a pod zadním nárazníkem našel své místo karbonový difuzor.

A to je všechno. Na motor pánové raději nesahali a ono se není čemu divit - je skvělý tak, jak je.

autoweb.cz

Další články

Jak na cestování s jízdním kolem v autě i ve vlaku?

Sedíte celé dny v kanceláři a se rozhodli jste se pojmout letošní dovolenou trošku aktivněji?

zobrazit článek >

Jak si snadno a levně vyšperkovat interiér auta?

Stejně, jako se dá interiér auta upravit dražšími položkami, jako jsou nové potahy sedadel, se nabízí i několik cenově přijatelnějších variant, které však taktéž vykouzlí vkusnější vnitřek auta, v němž bude doslova radost cestovat, jak na to?

zobrazit článek >

Které značky a modely aut jsou v Česku nejprodávanější?

Není tajemstvím, že Češi milují škodovky. Auta značky s českými kořeny jsou doslova na každém rohu. Které další automobilky a modely mají na našem trhu zastání? Podívejte se na žebříček deseti nejprodávanějších automobilových značek a vozů v České republice.

zobrazit článek >