aktuálně: 50 uzavírek, 19 nehod
Zákruta.cz  >  Magazín  >  

Dálnice D8 stojí po hromadné nehodě

20. ledna 2010

Na dálnici D8 vedoucí z Německa do Ústí nad Labem zablokovala na 89. kilometru nehoda asi 20 vozidel. Mezi nimi jsou především kamiony. Dočasně stojí oba směry.

Záchranáři zatím nahlásili naštěstí jen dvě lehká zranění. Nicméně další informace zatím nejsou dostupné. Podle policie by se mohla silnice znovu otevřít nejdříve za šest hodin.

Pokud se chystáte do Drážďan, pak je možné vyjet na exitu 80 a pokračovat ve směru na Děčín. Dopravu se snaží řídit Policie České republiky.

Richard Vlček ; Zákruta.CZ

Další články

Autocamping Rozkoš je i letos vzorně připraven pro hosty

V anketě o 20 nejlepších kempů Česka a Slovenska pro rok 2023, které zveřejnil web kempy-chaty.cz, se ATC Rozkoš umístil v polovině TOP 20. Pořadí určila spokojenost hostů, o kterou se s webem podělili.

zobrazit článek >

Celoroční pneumatiky: Jak poznat, že jsou v pořádku a na co si dát pozor

Měníte dvakrát do roka pneumatiky u svého automobilu nebo spoléháte na pneumatiky celoroční? Jaké výhody přinášejí celoroční pneumatiky, jak poznat, že jsou stále v dobrém stavu a na co si dát pozor?

zobrazit článek >

5 důvodů, proč si vybrat ojetý vůz z programu Škoda Plus

Přemýšlíme o koupi ojetého vozu a honí se vám hlavou otázky jako: Jaký vůz si vybrat? Jaká značka je nejspolehlivější? A kde vzít jistotu, že vybrané auto není kradené a je v dobrém technickém stavu? Jedním z nejlepších možných řešení je sáhnout po certifikovaném ojetém automobilu z programu Škoda Plus. V tomto článku se podíváme na 5 pádných důvodů, proč si vybrat pro ojeté vozy Škoda z programu Škoda Plus.

zobrazit článek >