Pohonné hmoty v minulém týdnu po delší době nešly s cenami směrem vzhůru, ale naopak dolů. Nejprodávanější Natural 95 zlevnil ale jen nepatrně o necelých deset haléřů. Motorová nafta šla mírně vzhůru a to o 12 haléřů.
Nejdražší benzín byl na Vysočině, kde se pohybuje průměrná cena okolo 29 korun, dále následuje Praha a Plzeňský kraj. V obou krajích se benzín prodával za 28.77 Kč/l. Nejlevnější Natural je klasicky v Olomouckém kraji - 27.85 Kč/l.
Nafta byla také nejdražší na Vysočině a to za 27.29 Kč/l. nejlevnější je naopak stejně jako benzín v Olomouckém kraji a dá se zde pořídit za 26.14 Kč /l.
Podle analytiků se ceny nebudou nijak výrazně měnit v tomto a ani v následujícím týdnu. Díky nižší poptávce v zimních měsících se dá ale očekávat spíše pozvolné klesání cen.
Když si koupíte nové (nebo ojeté) auto, nemůžete hned vyjet a užívat si tu radost. Nejdřív vás čeká úřadování. A v první řadě to bude sjednání povinného ručení. Poradíme vám, jak vybrat to nejvýhodnější a jak můžete ušetřit.
zobrazit článek >První mrazy a sníh se nezadržitelně blíží. Pro motoristy to znamená jediné – nesmí zapomenout přezout z letních na zimní pneumatiky. Tím ovšem vyvstává otázka, co udělat s letními gumami a jak a kde je vhodně uskladnit?
zobrazit článek >Jak ochránit automobilové díly, které jste již vybalili z původního obalu, a potřebujete je bezpečně uskladnit nebo někam zaslat?
zobrazit článek >Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.