Škodovka se dostala se svým modelem Škoda Yeti mezi sedm finalistů, kteří mohou získat prestižní cenu Auto roku 2010. Posledním držitelem tohoto ocenění je vůz Opel Insignia.
Původně bylo mezi nominovanými celkem 33 vozů. Do finále se dostaly modely automobilů Mercedes Benz E, Opel Astra, Peugeot 3008, Škoda Yeti, Citroën C3 Picasso, Toyota iQ a Volkswagen Polo.
Aby se mohla konkrétní značka a model o tento titul ucházet, pak se musí prodávat alespoň na pěti kontinentech a musí se jich prodat nejméně pět tisíc kusů za rok. O vítězi rozhodne mezinárodní porota 30. listopadu 2009.
Sedíte celé dny v kanceláři a se rozhodli jste se pojmout letošní dovolenou trošku aktivněji?
zobrazit článek >Stejně, jako se dá interiér auta upravit dražšími položkami, jako jsou nové potahy sedadel, se nabízí i několik cenově přijatelnějších variant, které však taktéž vykouzlí vkusnější vnitřek auta, v němž bude doslova radost cestovat, jak na to?
zobrazit článek >Není tajemstvím, že Češi milují škodovky. Auta značky s českými kořeny jsou doslova na každém rohu. Které další automobilky a modely mají na našem trhu zastání? Podívejte se na žebříček deseti nejprodávanějších automobilových značek a vozů v České republice.
zobrazit článek >Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.