aktuálně: 37 uzavírek, 21 nehod
Zákruta.cz  >  Magazín  >  

Vozy Škoda Superb pro české předsednictví EU

25. listopadu 2008

Automobilka Škoda předala vládě České republiky 27 vozů Škoda Superb určených pro přepravu ministrů a delegací členských zemí během českého předsednictví EU.

Část vozového parku pro předsednictví České republiky v Radě EU převzal 14. listopadu 2008 vicepremiér pro evropské záležitosti Alexandr Vondra. Symbolický klíč mu za Škoda Auto předal vedoucí prodeje pro střední Evropu Jan Hurt.

Smlouvu o poskytnutí vozů podepsali člen představenstva Škoda Auto Fred Kappler s vicepremiérem Alexandrem Vondrou na začátku září letošního roku. Vozy budou sloužit pro přepravu ministrů a delegací členských zemí během pracovních jednání na území České republiky.

Všechny vozy Škoda Superb pro české předsednictví jsou v nejvyšší výbavové verzi Elegance s benzinovými motory 3,6 FSI V6 o výkonu 191 kW se šestistupňovou automatickou převodovkou DSG a pohonem všech kol.

-ric- ; Škoda

Další články

Jak sjednat pojistku na auto, která bude odpovídat vašim potřebám

Chcete-li vlastnit automobil, musíte se připravit na to, že vám kromě spousty radostných chvilek často přinese také nepříjemná překvapení. Proto je vhodné množství starostí s vozem minimalizovat. Třeba uzavřením výhodného pojištění, které vás bude spolehlivě chránit.

zobrazit článek >

Na co si dát pozor u sjednání povinného ručení při koupi ojetého vozu?

Povinné ručení při koupi ojetého vozu má podobná pravidla jako u nového auta. Největší rozdíl tkví v tom, že prodávající ho nejprve musí zrušit a kupující si následně musí nechat auto pojistit. Vozidlo by přitom nemělo zůstat ani den nepojištěné.

zobrazit článek >

Elektrický řetězový kladkostroj - nezbytný pomocník v mnoha odvětvích

Elektrické řetězové kladkostroje jsou klíčovým prvkem při manipulaci s těžkými břemeny. Jejich široké využití a univerzální vlastnosti je činí nezbytnými v různých průmyslových odvětvích, jakož i v mnoha dalších oblastech lidské činnosti.

zobrazit článek >