Zákruta.cz  >  Magazín  >  

Řidička musela vyskočit z hořícího vozu

11. června 2008

Na silnici mezi Příborem a Plzní začal za jízdy hořet osobní automobil Fiat Uno. Z tohoto incidentu vyšla řidička jen s drobnými oděrkami, jelikož si plamenů všimla, s vozem přibrzdila a ještě z pomalu jedoucího vyskočila.

Automobil poté sjel ze silnici do příkopu, kde začal prudce hořet. Hasiči byli na místě do deseti minut, ale už příliš nebylo co hasit. Řidička seděla u krajnice ve velkém šoku a nakonec byla sanitním vozem odvezena do nemocnice.

Nehoda se stále prošetřuje, ale vypadá to na závadu elektriky ve voze. Přesnou příčinu však určí až případný odborný rozbor vozu.

Richard Vlček (Internet)

Další články

Elektromobilita není jen modní trend. Proč si pořídit elektromobil?

Slovo elektromobil se v poslední době skloňuje stále častěji. Zatímco před několika lety bylo objektem zájmu leda tak nadšenců do nových technologií a zarytých ochránců přírody, dnes se kolem něj točí konverzace nad pivem v hospodách, při cvičení ve fitness centrech i v rodinách při snídani. Že by móda? Možná. Elektromobily mají ale řadu vlastností, pro které stojí za to nad nimi zauvažovat.

zobrazit článek >

Zatímco automobilky strádají, Bentley slaví rekordy

Dozvuky koronavirové pandemie stále tíží automobilový průmysl. Zatímco jiné automobilky bojují s propady, Bentley prodává nejvíce aut v celé své historii.

zobrazit článek >

Jak se připravit na autoškolu?

Autoškola vždy byla, je a pravděpodobně ještě dlouho bude strašákem, kterému většina lidí na prahu dospělosti či později čelí. Ať už má váš strach z autoškoly jakoukoli podobu, poradíme vám, jak se na výcvik za volantem včas a v klidu připravit.

zobrazit článek >