aktuálně: 50 uzavírek, 4 nehod
Zákruta.cz  >  Magazín  >  

Řidička musela vyskočit z hořícího vozu

11. června 2008

Na silnici mezi Příborem a Plzní začal za jízdy hořet osobní automobil Fiat Uno. Z tohoto incidentu vyšla řidička jen s drobnými oděrkami, jelikož si plamenů všimla, s vozem přibrzdila a ještě z pomalu jedoucího vyskočila.

Automobil poté sjel ze silnici do příkopu, kde začal prudce hořet. Hasiči byli na místě do deseti minut, ale už příliš nebylo co hasit. Řidička seděla u krajnice ve velkém šoku a nakonec byla sanitním vozem odvezena do nemocnice.

Nehoda se stále prošetřuje, ale vypadá to na závadu elektriky ve voze. Přesnou příčinu však určí až případný odborný rozbor vozu.

Richard Vlček (Internet)

Další články

Celoroční pneumatiky: Jak poznat, že jsou v pořádku a na co si dát pozor

Měníte dvakrát do roka pneumatiky u svého automobilu nebo spoléháte na pneumatiky celoroční? Jaké výhody přinášejí celoroční pneumatiky, jak poznat, že jsou stále v dobrém stavu a na co si dát pozor?

zobrazit článek >

5 důvodů, proč si vybrat ojetý vůz z programu Škoda Plus

Přemýšlíme o koupi ojetého vozu a honí se vám hlavou otázky jako: Jaký vůz si vybrat? Jaká značka je nejspolehlivější? A kde vzít jistotu, že vybrané auto není kradené a je v dobrém technickém stavu? Jedním z nejlepších možných řešení je sáhnout po certifikovaném ojetém automobilu z programu Škoda Plus. V tomto článku se podíváme na 5 pádných důvodů, proč si vybrat pro ojeté vozy Škoda z programu Škoda Plus.

zobrazit článek >

Jak na cestování s jízdním kolem v autě i ve vlaku?

Sedíte celé dny v kanceláři a se rozhodli jste se pojmout letošní dovolenou trošku aktivněji?

zobrazit článek >