aktuálně: 37 uzavírek, 29 nehod
Zákruta.cz  >  Magazín  >  

Řidička musela vyskočit z hořícího vozu

11. června 2008

Na silnici mezi Příborem a Plzní začal za jízdy hořet osobní automobil Fiat Uno. Z tohoto incidentu vyšla řidička jen s drobnými oděrkami, jelikož si plamenů všimla, s vozem přibrzdila a ještě z pomalu jedoucího vyskočila.

Automobil poté sjel ze silnici do příkopu, kde začal prudce hořet. Hasiči byli na místě do deseti minut, ale už příliš nebylo co hasit. Řidička seděla u krajnice ve velkém šoku a nakonec byla sanitním vozem odvezena do nemocnice.

Nehoda se stále prošetřuje, ale vypadá to na závadu elektriky ve voze. Přesnou příčinu však určí až případný odborný rozbor vozu.

Richard Vlček (Internet)

Další články

Jaké povinné i nepovinné vybavení je dobré mít ve svém vozu?

Jestliže jezdíte autem, bude dobré, když v něm budete mít umístěné všechny důležité nezbytnosti. Povinná výbava v autě je základ a je stanovena vyhláškou. Nepovinnou výbavu si pak můžete zvolit dle vlastních preferencí. Bohužel se často stává, že řidiči při kontrole zjistí, že nemají kompletní ani výbavu povinnou. Na následujících řádcích se tak na tuto tématiku zaměříme pěkně zblízka.

zobrazit článek >

Proč došlo ke zdražení dálničních známek?

Přečtěte si více o nedávném zdražení dálničních známek. Vysvětlíme vám, jaké jsou nové ceny, proč k navýšení cen došlo a z jakého důvodu byste měli být na pozoru při koupi jednodenní dálniční známky.

zobrazit článek >

Co byste měli vědět o pneumatikách Bridgestone a proč jsou skvělou volbou?

Bridgestone, světový lídr v produkci pneumatik, nabízí špičkovou technologii a inovace v rámci pneu pro osobní vozy, SUV a 4x4. Tady se podíváme na to co je značka Bridgestone vlastně zač, jaké pneu nabízí a co za výhody přináší řidičům, kteří hledají spolehlivost, bezpečnost a výkon.

zobrazit článek >