aktuálně: 53 uzavírek, 6 nehod
Zákruta.cz  >  Magazín  >  

Předpověď počasí na čtvrtek 17. dubna 2008 - bude chladno a mlha

17. dubna 2008

Teploty ve čtvrtek znovu nedosáhnou ani 10 °C. Bude po celý den oblačno, místy hrozí déšť, který by mohl dělat problémy zejména na severovýchodě území naší republiky. V polohách nad 600 metrů by mohlo sněžit.

Ranní teploty budou okolo -2 až +2 °C. Je tudíž třeba si dávat pozor na ledovku. Vítr bude vát severozápadní od 2 do 6 m/s. V nárazech to může být maximálně do 15 m/s.

Výskyt nebezpečných jevů:

- na horách, především ve vyšších polohách, hrozí tvorba náledí na vozovce

- na hřebenech hor napadne nový sníh, může to být až 3 cm

Richard Vlček ; Zakruta.CZ

Další články

Které značky a modely aut jsou v Česku nejprodávanější?

Není tajemstvím, že Češi milují škodovky. Auta značky s českými kořeny jsou doslova na každém rohu. Které další automobilky a modely mají na našem trhu zastání? Podívejte se na žebříček deseti nejprodávanějších automobilových značek a vozů v České republice.

zobrazit článek >

10 rad, jak posílit imunitu na cestách a co nesmí chybět v autolékárničce

Chystáte se na delší cestu autem? Plánujete například dovolenou s dětmi u moře v Chorvatsku a vydáváte se po vlastní ose? Nezapomeňte si s sebou do auta přibalit cestovní lékárničku, která bude obsahovat vše, co by se vám mohlo během cesty a následné dovolené hodit. Abyste na nic nezapomněli, připravili jsme pro vás seznam věcí, co by v ní neměly chybět.

zobrazit článek >

Nejlepší roční období ke koupi auta? Známe odpověď.

Prodej ojetých aut během jara a léta vždy stoupne. Jsou však letní měsíce ty správné ke koupi ojetin? Nebo se vyplatí počkat na chladnější část roku? Známe odpověď.

zobrazit článek >