Zákruta.cz  >  Magazín  >  

Předpověď počasí na čtvrtek 17. dubna 2008 - bude chladno a mlha

17. dubna 2008

Teploty ve čtvrtek znovu nedosáhnou ani 10 °C. Bude po celý den oblačno, místy hrozí déšť, který by mohl dělat problémy zejména na severovýchodě území naší republiky. V polohách nad 600 metrů by mohlo sněžit.

Ranní teploty budou okolo -2 až +2 °C. Je tudíž třeba si dávat pozor na ledovku. Vítr bude vát severozápadní od 2 do 6 m/s. V nárazech to může být maximálně do 15 m/s.

Výskyt nebezpečných jevů:

- na horách, především ve vyšších polohách, hrozí tvorba náledí na vozovce

- na hřebenech hor napadne nový sníh, může to být až 3 cm

Richard Vlček ; Zakruta.CZ

Další články

Elektromobilita není jen modní trend. Proč si pořídit elektromobil?

Slovo elektromobil se v poslední době skloňuje stále častěji. Zatímco před několika lety bylo objektem zájmu leda tak nadšenců do nových technologií a zarytých ochránců přírody, dnes se kolem něj točí konverzace nad pivem v hospodách, při cvičení ve fitness centrech i v rodinách při snídani. Že by móda? Možná. Elektromobily mají ale řadu vlastností, pro které stojí za to nad nimi zauvažovat.

zobrazit článek >

Zatímco automobilky strádají, Bentley slaví rekordy

Dozvuky koronavirové pandemie stále tíží automobilový průmysl. Zatímco jiné automobilky bojují s propady, Bentley prodává nejvíce aut v celé své historii.

zobrazit článek >

Jak se připravit na autoškolu?

Autoškola vždy byla, je a pravděpodobně ještě dlouho bude strašákem, kterému většina lidí na prahu dospělosti či později čelí. Ať už má váš strach z autoškoly jakoukoli podobu, poradíme vám, jak se na výcvik za volantem včas a v klidu připravit.

zobrazit článek >