Zákruta.cz  >  Magazín  >  

Pozor na sníh ve vyšších polohách

3. dubna 2008

Na většině území České republiky nás dnes čeká oblačné až zatažené počasí s častými přeháňkami. Nad 900 m budou přecházet ve sněhové. K večeru bude oblačnosti ubývat.

Teploty budou v ranních hodinách kolem 1 až 5 °C. Přes den by se pak mohli vyšplhat až k 11 °C. Vítr povane jen mírný severozápadní až severní od 3 do 7 m/s. Na horách se bude teplota pohybovat do +2 °C a vítr může být v nárazech až 10 m/s.

Výskyt nebezpečných jevů:

- pouze v polohách nad 900 m je potřeba si dávat pozor na nový sníh (2 až 6 cm)

Richard Vlček ; Zakruta.CZ

Další články

Elektromobilita není jen modní trend. Proč si pořídit elektromobil?

Slovo elektromobil se v poslední době skloňuje stále častěji. Zatímco před několika lety bylo objektem zájmu leda tak nadšenců do nových technologií a zarytých ochránců přírody, dnes se kolem něj točí konverzace nad pivem v hospodách, při cvičení ve fitness centrech i v rodinách při snídani. Že by móda? Možná. Elektromobily mají ale řadu vlastností, pro které stojí za to nad nimi zauvažovat.

zobrazit článek >

Zatímco automobilky strádají, Bentley slaví rekordy

Dozvuky koronavirové pandemie stále tíží automobilový průmysl. Zatímco jiné automobilky bojují s propady, Bentley prodává nejvíce aut v celé své historii.

zobrazit článek >

Jak se připravit na autoškolu?

Autoškola vždy byla, je a pravděpodobně ještě dlouho bude strašákem, kterému většina lidí na prahu dospělosti či později čelí. Ať už má váš strach z autoškoly jakoukoli podobu, poradíme vám, jak se na výcvik za volantem včas a v klidu připravit.

zobrazit článek >