aktuálně: 79 uzavírek, 18 nehod
Zákruta.cz  >  Magazín  >  

Předpověď počasí pro řidiče na středu 12. března 2008

12. března 2008

Počasí bude dnes velmi deštivé, postupně by měl déšť ustávat. Nad 1000 metrů budou srážky sněhové. Teploty přes den budou 8 do 12 °C. Na horách to pak kolem 5 °C.

Vítr bude vát jihozápadní až západní od 5 do 9 m/s, bude zesilovat na 7 až 12 m/s, na horách kolem 15 m/s. Ve všech polohách se pak dá očekávat v nárazech až 25 m/s.

Výskyt nebezpečných jevů:

- nárazový vítr, který bude dosahovat rychlosti od 72 do 90 km/hod.

- v ranních hodinách pozor na ledovku ve vyšších polohách

Richard Vlček ; Zakruta.CZ

Další články

Které značky a modely aut jsou v Česku nejprodávanější?

Není tajemstvím, že Češi milují škodovky. Auta značky s českými kořeny jsou doslova na každém rohu. Které další automobilky a modely mají na našem trhu zastání? Podívejte se na žebříček deseti nejprodávanějších automobilových značek a vozů v České republice.

zobrazit článek >

10 rad, jak posílit imunitu na cestách a co nesmí chybět v autolékárničce

Chystáte se na delší cestu autem? Plánujete například dovolenou s dětmi u moře v Chorvatsku a vydáváte se po vlastní ose? Nezapomeňte si s sebou do auta přibalit cestovní lékárničku, která bude obsahovat vše, co by se vám mohlo během cesty a následné dovolené hodit. Abyste na nic nezapomněli, připravili jsme pro vás seznam věcí, co by v ní neměly chybět.

zobrazit článek >

Nejlepší roční období ke koupi auta? Známe odpověď.

Prodej ojetých aut během jara a léta vždy stoupne. Jsou však letní měsíce ty správné ke koupi ojetin? Nebo se vyplatí počkat na chladnější část roku? Známe odpověď.

zobrazit článek >