aktuálně: 76 uzavírek, 4 nehod
Zákruta.cz  >  Magazín  >  

Předpověď počasí pro řidiče na úterý 11. března 2008

11. března 2008

Bude skoro jasno, v Čechách od západu oblačno až zataženo, postupně místy déšť nebo přeháňky. Na Moravě a ve Slezsku polojasno, ojediněle mlhy nebo nízká oblačnost.

Teploty zpočátku dne od 8 do 6 °C. Nejnižší noční pak budou okolo 3 °C. Vítr bude jen mírný jižní od 2 do 6 m/s. Na severovýchodě území v nárazech až 20 m/s.

Výskyt nebezpečných jevů:

- nárazy větru místy 1ř až 20 m/s – SV Moravy a Slezsko

- ojediněle mlhy nebo nízká oblačnost – zejména na střední Moravě

Richard Vlček ; Zakruta.CZ

Další články

Které značky a modely aut jsou v Česku nejprodávanější?

Není tajemstvím, že Češi milují škodovky. Auta značky s českými kořeny jsou doslova na každém rohu. Které další automobilky a modely mají na našem trhu zastání? Podívejte se na žebříček deseti nejprodávanějších automobilových značek a vozů v České republice.

zobrazit článek >

10 rad, jak posílit imunitu na cestách a co nesmí chybět v autolékárničce

Chystáte se na delší cestu autem? Plánujete například dovolenou s dětmi u moře v Chorvatsku a vydáváte se po vlastní ose? Nezapomeňte si s sebou do auta přibalit cestovní lékárničku, která bude obsahovat vše, co by se vám mohlo během cesty a následné dovolené hodit. Abyste na nic nezapomněli, připravili jsme pro vás seznam věcí, co by v ní neměly chybět.

zobrazit článek >

Nejlepší roční období ke koupi auta? Známe odpověď.

Prodej ojetých aut během jara a léta vždy stoupne. Jsou však letní měsíce ty správné ke koupi ojetin? Nebo se vyplatí počkat na chladnější část roku? Známe odpověď.

zobrazit článek >