Zákruta.cz  >  Magazín  >  

Předpověď počasí pro řidiče na čtvrtek 28. února 2008

28. února 2008

Počasí bude převážně polojasné, zpočátku na severu a severovýchodě až oblačno a ojediněle slabé přeháňky, samozřejmě, že v polohách nad 800 metrů sněhové.

Teploty se dají očekávat okolo +3 °C. Ve dne to pak bude někde v rozmezí 8 až 10 °C. Vítr bude jen mírný severozápadní od 3 do 7 m/s.

Výskyt nebezpečných jevů

V horských polohách se dají očekávat sněhové srážky, které mohou na silnici namrzat, proto pozor na ledovku.

Richard Vlček (Internet)

Další články

Elektromobilita není jen modní trend. Proč si pořídit elektromobil?

Slovo elektromobil se v poslední době skloňuje stále častěji. Zatímco před několika lety bylo objektem zájmu leda tak nadšenců do nových technologií a zarytých ochránců přírody, dnes se kolem něj točí konverzace nad pivem v hospodách, při cvičení ve fitness centrech i v rodinách při snídani. Že by móda? Možná. Elektromobily mají ale řadu vlastností, pro které stojí za to nad nimi zauvažovat.

zobrazit článek >

Zatímco automobilky strádají, Bentley slaví rekordy

Dozvuky koronavirové pandemie stále tíží automobilový průmysl. Zatímco jiné automobilky bojují s propady, Bentley prodává nejvíce aut v celé své historii.

zobrazit článek >

Jak se připravit na autoškolu?

Autoškola vždy byla, je a pravděpodobně ještě dlouho bude strašákem, kterému většina lidí na prahu dospělosti či později čelí. Ať už má váš strach z autoškoly jakoukoli podobu, poradíme vám, jak se na výcvik za volantem včas a v klidu připravit.

zobrazit článek >