aktuálně: 37 uzavírek, 12 nehod
Zákruta.cz  >  Magazín  >  

Předpověď počasí pro řidiče na úterý 20. října 2009

21. října 2009

Ve středu bude počasí v ranních hodinách polojasné až oblačné, ojediněle mlhy a slabý déšť. Nejnižší teploty 1 až -3 °C. Slabý proměnlivý vítr 1 až 4 m/s.

Přes den pak bude polojasno, během dne postupně oblačno až zataženo, k večeru na jihozápadě území místy občasný déšť. Nejvyšší teploty 7 až 11 °C. Mírný jihovýchodní vítr 2 až 6 m/s.

Richard Vlček ; Zákruta.CZ

Další články

Autocamping Rozkoš - prožít dovolenou pestře a v pohodě

Pestrost nabídky ubytování, společenských akcí, turistických možností, poznávacích a sportovních výletů včetně krásných cyklotras, ale i klid k odpočinku, to je dnes téměř neodmyslitelná nabídka k prožití hezké dovolené.

zobrazit článek >

Jaké povinné i nepovinné vybavení je dobré mít ve svém vozu?

Jestliže jezdíte autem, bude dobré, když v něm budete mít umístěné všechny důležité nezbytnosti. Povinná výbava v autě je základ a je stanovena vyhláškou. Nepovinnou výbavu si pak můžete zvolit dle vlastních preferencí. Bohužel se často stává, že řidiči při kontrole zjistí, že nemají kompletní ani výbavu povinnou. Na následujících řádcích se tak na tuto tématiku zaměříme pěkně zblízka.

zobrazit článek >

Proč došlo ke zdražení dálničních známek?

Přečtěte si více o nedávném zdražení dálničních známek. Vysvětlíme vám, jaké jsou nové ceny, proč k navýšení cen došlo a z jakého důvodu byste měli být na pozoru při koupi jednodenní dálniční známky.

zobrazit článek >