Zákruta.cz  >  Magazín  >  

Předpověď počasí pro řidiče na úterý 20. října 2009

21. října 2009

Ve středu bude počasí v ranních hodinách polojasné až oblačné, ojediněle mlhy a slabý déšť. Nejnižší teploty 1 až -3 °C. Slabý proměnlivý vítr 1 až 4 m/s.

Přes den pak bude polojasno, během dne postupně oblačno až zataženo, k večeru na jihozápadě území místy občasný déšť. Nejvyšší teploty 7 až 11 °C. Mírný jihovýchodní vítr 2 až 6 m/s.

Richard Vlček ; Zákruta.CZ

Další články

Elektromobilita není jen modní trend. Proč si pořídit elektromobil?

Slovo elektromobil se v poslední době skloňuje stále častěji. Zatímco před několika lety bylo objektem zájmu leda tak nadšenců do nových technologií a zarytých ochránců přírody, dnes se kolem něj točí konverzace nad pivem v hospodách, při cvičení ve fitness centrech i v rodinách při snídani. Že by móda? Možná. Elektromobily mají ale řadu vlastností, pro které stojí za to nad nimi zauvažovat.

zobrazit článek >

Zatímco automobilky strádají, Bentley slaví rekordy

Dozvuky koronavirové pandemie stále tíží automobilový průmysl. Zatímco jiné automobilky bojují s propady, Bentley prodává nejvíce aut v celé své historii.

zobrazit článek >

Jak se připravit na autoškolu?

Autoškola vždy byla, je a pravděpodobně ještě dlouho bude strašákem, kterému většina lidí na prahu dospělosti či později čelí. Ať už má váš strach z autoškoly jakoukoli podobu, poradíme vám, jak se na výcvik za volantem včas a v klidu připravit.

zobrazit článek >