Zákruta.cz  >  Magazín  >  

Výzva: Zahájení projektu (Ne)zvratné osudy

31. března 2009

Ministerstvo dopravy ČR ve spolupráci s Českým sdružením dopravních nehod zahajuje projekt „(Ne)zvratné osudy“ zaměřený na prevenci dopravních nehod mladých řidičů.

Zasáhla do Vašeho života vážná dopravní nehoda? Byli byste ochotni povědět o své zkušenosti při besedách v menším kruhu středoškoláků? Kontaktujte nás na press@mdcr.cz.

Pomozte nám chránit mladé životy!

-ric- ; -mvdr-

Další články

Elektromobilita není jen modní trend. Proč si pořídit elektromobil?

Slovo elektromobil se v poslední době skloňuje stále častěji. Zatímco před několika lety bylo objektem zájmu leda tak nadšenců do nových technologií a zarytých ochránců přírody, dnes se kolem něj točí konverzace nad pivem v hospodách, při cvičení ve fitness centrech i v rodinách při snídani. Že by móda? Možná. Elektromobily mají ale řadu vlastností, pro které stojí za to nad nimi zauvažovat.

zobrazit článek >

Zatímco automobilky strádají, Bentley slaví rekordy

Dozvuky koronavirové pandemie stále tíží automobilový průmysl. Zatímco jiné automobilky bojují s propady, Bentley prodává nejvíce aut v celé své historii.

zobrazit článek >

Jak se připravit na autoškolu?

Autoškola vždy byla, je a pravděpodobně ještě dlouho bude strašákem, kterému většina lidí na prahu dospělosti či později čelí. Ať už má váš strach z autoškoly jakoukoli podobu, poradíme vám, jak se na výcvik za volantem včas a v klidu připravit.

zobrazit článek >