aktuálně: 53 uzavírek, 1 nehod
Zákruta.cz  >  Magazín  >  

Předpověď počasí na pátek a nadcházející víkend

13. března 2009

I když meteorologové slibují ještě před koncem března na některých místech sníh, bude to spíše ve vyšších polohách. Počasí nás tedy v nejbližších dnech čeká zatažené s deštěm, nad 700 m déšť se sněhem nebo sněžení.

Nejnižší teploty 4 až 0 °C. Mírný západní až severozápadní vítr 3 až 7 m/s, v Čechách místy s nárazy kolem 15 m/s.

Počasí přes den pak bude proměnlivé s mírnou oblačností a přeháňkami, na východě území zpočátku zataženo s deštěm. Srážky nad 700 m smíšené nebo sněhové. Nejvyšší teploty 5 až 9 °C. Mírný severozápadní vítr 3 až 7 m/s, zpočátku místy s nárazy kolem 15 m/s.

Upozornění:

- ve vyšších polohách pozor na ranní námrazu a sníh.

Richard Vlček ; Zákruta.CZ

Další články

Které značky a modely aut jsou v Česku nejprodávanější?

Není tajemstvím, že Češi milují škodovky. Auta značky s českými kořeny jsou doslova na každém rohu. Které další automobilky a modely mají na našem trhu zastání? Podívejte se na žebříček deseti nejprodávanějších automobilových značek a vozů v České republice.

zobrazit článek >

10 rad, jak posílit imunitu na cestách a co nesmí chybět v autolékárničce

Chystáte se na delší cestu autem? Plánujete například dovolenou s dětmi u moře v Chorvatsku a vydáváte se po vlastní ose? Nezapomeňte si s sebou do auta přibalit cestovní lékárničku, která bude obsahovat vše, co by se vám mohlo během cesty a následné dovolené hodit. Abyste na nic nezapomněli, připravili jsme pro vás seznam věcí, co by v ní neměly chybět.

zobrazit článek >

Nejlepší roční období ke koupi auta? Známe odpověď.

Prodej ojetých aut během jara a léta vždy stoupne. Jsou však letní měsíce ty správné ke koupi ojetin? Nebo se vyplatí počkat na chladnější část roku? Známe odpověď.

zobrazit článek >