aktuálně: 199 uzavírek, 0 nehod
Zákruta.cz  >  Magazín  >  

Předpověď počasí na pátek a nadcházející víkend

13. března 2009

I když meteorologové slibují ještě před koncem března na některých místech sníh, bude to spíše ve vyšších polohách. Počasí nás tedy v nejbližších dnech čeká zatažené s deštěm, nad 700 m déšť se sněhem nebo sněžení.

Nejnižší teploty 4 až 0 °C. Mírný západní až severozápadní vítr 3 až 7 m/s, v Čechách místy s nárazy kolem 15 m/s.

Počasí přes den pak bude proměnlivé s mírnou oblačností a přeháňkami, na východě území zpočátku zataženo s deštěm. Srážky nad 700 m smíšené nebo sněhové. Nejvyšší teploty 5 až 9 °C. Mírný severozápadní vítr 3 až 7 m/s, zpočátku místy s nárazy kolem 15 m/s.

Upozornění:

- ve vyšších polohách pozor na ranní námrazu a sníh.

Richard Vlček ; Zákruta.CZ

Další články

Elektromobilita není jen modní trend. Proč si pořídit elektromobil?

Slovo elektromobil se v poslední době skloňuje stále častěji. Zatímco před několika lety bylo objektem zájmu leda tak nadšenců do nových technologií a zarytých ochránců přírody, dnes se kolem něj točí konverzace nad pivem v hospodách, při cvičení ve fitness centrech i v rodinách při snídani. Že by móda? Možná. Elektromobily mají ale řadu vlastností, pro které stojí za to nad nimi zauvažovat.

zobrazit článek >

Zatímco automobilky strádají, Bentley slaví rekordy

Dozvuky koronavirové pandemie stále tíží automobilový průmysl. Zatímco jiné automobilky bojují s propady, Bentley prodává nejvíce aut v celé své historii.

zobrazit článek >

Jak se připravit na autoškolu?

Autoškola vždy byla, je a pravděpodobně ještě dlouho bude strašákem, kterému většina lidí na prahu dospělosti či později čelí. Ať už má váš strach z autoškoly jakoukoli podobu, poradíme vám, jak se na výcvik za volantem včas a v klidu připravit.

zobrazit článek >