aktuálně: 46 uzavírek, 17 nehod
Zákruta.cz  >  Magazín  >  

Předpověď počasí pro řidiče na pondělí 2. března 2009

2. března 2009

Pracovní týden začíná zataženým počasím, místy mlhy, ojediněle mrholení. Během dne od jihozápadu občas déšť. Na severovýchodě území srážky jen ojediněle. Nejvyšší teploty 5 až 9 °C, v 1000 m na horách kolem +3 °C.

Vítr bude vát jen mírný jižní až jihozápadní od 2 až 5 m/s. Na horách by to pak mohlo být okolo 10 m/s. Tlaková tendence hlásí setrvalý stav.

Upozornění:

- ve vyšších polohách hrozí v ranních hodinách ledovka

- v nižších polohách se pak dá očekávat na cestách hodně vody od tajícího sněhu

Richard Vlček ; Zákruta.CZ

Další články

Jak vybrat odnímatelné tažné zařízení?

Odnímatelné tažné zařízení je řešením, které je snadno dostupné a praktické. Pokusíme se vás o tom přesvědčit. Pokud vám záleží na troše pohodlí a praktičnosti, přečtěte si náš článek.

zobrazit článek >

Daňové služby Eurowag nabízejí řešení bez stresu

Setkali jste se někdy s někým, kdo rád podává daňové přiznání? Pokud ano, pravděpodobně má skvělého účetního. Většina lidí se však děsí toho, že budou muset třídit hory účtenek a faktur, seznamovat se s řadou složitých a archaických zákonů a věčně čekat na vrácení peněz.

zobrazit článek >

Závod na střechách: Vývoj a vzestup střešních nosičů pro outdoorové vybavení

Střešní nosiče jsou neocenitelným pomocníkem pro nejednoho řidiče. Umožňují přepravu lyží, jízdních kol, surfovacích prken, člunů a dalšího vybavení. Tato praktická zařízení prošla dlouhým vývojem, během nějž došlo k zásadním změnám a inovacím.

zobrazit článek >