Zákruta.cz  >  Magazín  >  

Předpověď počasí pro řidiče na pondělí 2. března 2009

2. března 2009

Pracovní týden začíná zataženým počasím, místy mlhy, ojediněle mrholení. Během dne od jihozápadu občas déšť. Na severovýchodě území srážky jen ojediněle. Nejvyšší teploty 5 až 9 °C, v 1000 m na horách kolem +3 °C.

Vítr bude vát jen mírný jižní až jihozápadní od 2 až 5 m/s. Na horách by to pak mohlo být okolo 10 m/s. Tlaková tendence hlásí setrvalý stav.

Upozornění:

- ve vyšších polohách hrozí v ranních hodinách ledovka

- v nižších polohách se pak dá očekávat na cestách hodně vody od tajícího sněhu

Richard Vlček ; Zákruta.CZ

Další články

Elektromobilita není jen modní trend. Proč si pořídit elektromobil?

Slovo elektromobil se v poslední době skloňuje stále častěji. Zatímco před několika lety bylo objektem zájmu leda tak nadšenců do nových technologií a zarytých ochránců přírody, dnes se kolem něj točí konverzace nad pivem v hospodách, při cvičení ve fitness centrech i v rodinách při snídani. Že by móda? Možná. Elektromobily mají ale řadu vlastností, pro které stojí za to nad nimi zauvažovat.

zobrazit článek >

Zatímco automobilky strádají, Bentley slaví rekordy

Dozvuky koronavirové pandemie stále tíží automobilový průmysl. Zatímco jiné automobilky bojují s propady, Bentley prodává nejvíce aut v celé své historii.

zobrazit článek >

Jak se připravit na autoškolu?

Autoškola vždy byla, je a pravděpodobně ještě dlouho bude strašákem, kterému většina lidí na prahu dospělosti či později čelí. Ať už má váš strach z autoškoly jakoukoli podobu, poradíme vám, jak se na výcvik za volantem včas a v klidu připravit.

zobrazit článek >