aktuálně: 37 uzavírek, 30 nehod
Zákruta.cz  >  Magazín  >  

Předpověď počasí pro řidiče na pondělí 2. března 2009

2. března 2009

Pracovní týden začíná zataženým počasím, místy mlhy, ojediněle mrholení. Během dne od jihozápadu občas déšť. Na severovýchodě území srážky jen ojediněle. Nejvyšší teploty 5 až 9 °C, v 1000 m na horách kolem +3 °C.

Vítr bude vát jen mírný jižní až jihozápadní od 2 až 5 m/s. Na horách by to pak mohlo být okolo 10 m/s. Tlaková tendence hlásí setrvalý stav.

Upozornění:

- ve vyšších polohách hrozí v ranních hodinách ledovka

- v nižších polohách se pak dá očekávat na cestách hodně vody od tajícího sněhu

Richard Vlček ; Zákruta.CZ

Další články

Autocamping Rozkoš - prožít dovolenou pestře a v pohodě

Pestrost nabídky ubytování, společenských akcí, turistických možností, poznávacích a sportovních výletů včetně krásných cyklotras, ale i klid k odpočinku, to je dnes téměř neodmyslitelná nabídka k prožití hezké dovolené.

zobrazit článek >

Jaké povinné i nepovinné vybavení je dobré mít ve svém vozu?

Jestliže jezdíte autem, bude dobré, když v něm budete mít umístěné všechny důležité nezbytnosti. Povinná výbava v autě je základ a je stanovena vyhláškou. Nepovinnou výbavu si pak můžete zvolit dle vlastních preferencí. Bohužel se často stává, že řidiči při kontrole zjistí, že nemají kompletní ani výbavu povinnou. Na následujících řádcích se tak na tuto tématiku zaměříme pěkně zblízka.

zobrazit článek >

Proč došlo ke zdražení dálničních známek?

Přečtěte si více o nedávném zdražení dálničních známek. Vysvětlíme vám, jaké jsou nové ceny, proč k navýšení cen došlo a z jakého důvodu byste měli být na pozoru při koupi jednodenní dálniční známky.

zobrazit článek >