Zákruta.cz  >  Magazín  >  

Předpověď počasí pro řidiče na čtvrtek 19. února 2009

19. února 2009

Počasí v ranních hodinách bude převážně oblačné, místy s občasným sněžením. Nejnižší teploty -6 až -10 °C, při zmenšené oblačnosti, zejména na západě a jihozápadě Čech kolem -15 °C. Mírný severozápadní až západní vítr 2 až 6 m/s.

Přes den se pak očekává oblačno, odpoledne a večer od severozápadu postupně až zataženo. Místy občasné sněžení nebo sněhové přeháňky. Nejvyšší teploty -5 až -1 °C, v 1000 m na horách kolem -8 °C. Mírný západní až severozápadní vítr 2 až 6 m/s.

Upozornění:

- pozor na ledovku

- na horách bude husté sněžení, budou se tvořit sněhové jazyky

Richard Vlček ; Zákruta.CZ

Další články

Elektromobilita není jen modní trend. Proč si pořídit elektromobil?

Slovo elektromobil se v poslední době skloňuje stále častěji. Zatímco před několika lety bylo objektem zájmu leda tak nadšenců do nových technologií a zarytých ochránců přírody, dnes se kolem něj točí konverzace nad pivem v hospodách, při cvičení ve fitness centrech i v rodinách při snídani. Že by móda? Možná. Elektromobily mají ale řadu vlastností, pro které stojí za to nad nimi zauvažovat.

zobrazit článek >

Zatímco automobilky strádají, Bentley slaví rekordy

Dozvuky koronavirové pandemie stále tíží automobilový průmysl. Zatímco jiné automobilky bojují s propady, Bentley prodává nejvíce aut v celé své historii.

zobrazit článek >

Jak se připravit na autoškolu?

Autoškola vždy byla, je a pravděpodobně ještě dlouho bude strašákem, kterému většina lidí na prahu dospělosti či později čelí. Ať už má váš strach z autoškoly jakoukoli podobu, poradíme vám, jak se na výcvik za volantem včas a v klidu připravit.

zobrazit článek >