aktuálně: 37 uzavírek, 10 nehod
Zákruta.cz  >  Magazín  >  

Předpověď počasí pro řidiče na čtvrtek 19. února 2009

19. února 2009

Počasí v ranních hodinách bude převážně oblačné, místy s občasným sněžením. Nejnižší teploty -6 až -10 °C, při zmenšené oblačnosti, zejména na západě a jihozápadě Čech kolem -15 °C. Mírný severozápadní až západní vítr 2 až 6 m/s.

Přes den se pak očekává oblačno, odpoledne a večer od severozápadu postupně až zataženo. Místy občasné sněžení nebo sněhové přeháňky. Nejvyšší teploty -5 až -1 °C, v 1000 m na horách kolem -8 °C. Mírný západní až severozápadní vítr 2 až 6 m/s.

Upozornění:

- pozor na ledovku

- na horách bude husté sněžení, budou se tvořit sněhové jazyky

Richard Vlček ; Zákruta.CZ

Další články

Jaké povinné i nepovinné vybavení je dobré mít ve svém vozu?

Jestliže jezdíte autem, bude dobré, když v něm budete mít umístěné všechny důležité nezbytnosti. Povinná výbava v autě je základ a je stanovena vyhláškou. Nepovinnou výbavu si pak můžete zvolit dle vlastních preferencí. Bohužel se často stává, že řidiči při kontrole zjistí, že nemají kompletní ani výbavu povinnou. Na následujících řádcích se tak na tuto tématiku zaměříme pěkně zblízka.

zobrazit článek >

Proč došlo ke zdražení dálničních známek?

Přečtěte si více o nedávném zdražení dálničních známek. Vysvětlíme vám, jaké jsou nové ceny, proč k navýšení cen došlo a z jakého důvodu byste měli být na pozoru při koupi jednodenní dálniční známky.

zobrazit článek >

Co byste měli vědět o pneumatikách Bridgestone a proč jsou skvělou volbou?

Bridgestone, světový lídr v produkci pneumatik, nabízí špičkovou technologii a inovace v rámci pneu pro osobní vozy, SUV a 4x4. Tady se podíváme na to co je značka Bridgestone vlastně zač, jaké pneu nabízí a co za výhody přináší řidičům, kteří hledají spolehlivost, bezpečnost a výkon.

zobrazit článek >