Zákruta.cz  >  Magazín  >  

Předpověď počasí pro řidiče na středu 18. února 2009

18. února 2009

V ranních hodinách bude počasí oblačné, místy sněžení nebo sněhové přeháňky. Nejnižší noční teploty -7 až -11 °C, při zmenšené oblačnosti kolem -15 °C. Mírný severní vítr 2 až 5 m/s, na Moravě a ve Slezsku místy nárazy kolem 15 m/s.

Počasí přes den pak bude oblačné, místy sněžení nebo sněhové přeháňky, v Čechách přechodně polojasno. Nejvyšší denní teploty -5 až -1 °C. Mírný severozápadní až severní vítr 3 až 7 m/s, místy nárazy kolem 15 m/s.

Výskyt nebezpečných jevů:

- pozor na ledovku

- nevyšších polohách se budou tvořit sněhové jazyky

Richard Vlček ; Zákruta.CZ

Další články

Elektromobilita není jen modní trend. Proč si pořídit elektromobil?

Slovo elektromobil se v poslední době skloňuje stále častěji. Zatímco před několika lety bylo objektem zájmu leda tak nadšenců do nových technologií a zarytých ochránců přírody, dnes se kolem něj točí konverzace nad pivem v hospodách, při cvičení ve fitness centrech i v rodinách při snídani. Že by móda? Možná. Elektromobily mají ale řadu vlastností, pro které stojí za to nad nimi zauvažovat.

zobrazit článek >

Zatímco automobilky strádají, Bentley slaví rekordy

Dozvuky koronavirové pandemie stále tíží automobilový průmysl. Zatímco jiné automobilky bojují s propady, Bentley prodává nejvíce aut v celé své historii.

zobrazit článek >

Jak se připravit na autoškolu?

Autoškola vždy byla, je a pravděpodobně ještě dlouho bude strašákem, kterému většina lidí na prahu dospělosti či později čelí. Ať už má váš strach z autoškoly jakoukoli podobu, poradíme vám, jak se na výcvik za volantem včas a v klidu připravit.

zobrazit článek >