aktuálně: 37 uzavírek, 15 nehod
Zákruta.cz  >  Magazín  >  

Předpověď počasí pro řidiče na středu 18. února 2009

18. února 2009

V ranních hodinách bude počasí oblačné, místy sněžení nebo sněhové přeháňky. Nejnižší noční teploty -7 až -11 °C, při zmenšené oblačnosti kolem -15 °C. Mírný severní vítr 2 až 5 m/s, na Moravě a ve Slezsku místy nárazy kolem 15 m/s.

Počasí přes den pak bude oblačné, místy sněžení nebo sněhové přeháňky, v Čechách přechodně polojasno. Nejvyšší denní teploty -5 až -1 °C. Mírný severozápadní až severní vítr 3 až 7 m/s, místy nárazy kolem 15 m/s.

Výskyt nebezpečných jevů:

- pozor na ledovku

- nevyšších polohách se budou tvořit sněhové jazyky

Richard Vlček ; Zákruta.CZ

Další články

Jaké povinné i nepovinné vybavení je dobré mít ve svém vozu?

Jestliže jezdíte autem, bude dobré, když v něm budete mít umístěné všechny důležité nezbytnosti. Povinná výbava v autě je základ a je stanovena vyhláškou. Nepovinnou výbavu si pak můžete zvolit dle vlastních preferencí. Bohužel se často stává, že řidiči při kontrole zjistí, že nemají kompletní ani výbavu povinnou. Na následujících řádcích se tak na tuto tématiku zaměříme pěkně zblízka.

zobrazit článek >

Proč došlo ke zdražení dálničních známek?

Přečtěte si více o nedávném zdražení dálničních známek. Vysvětlíme vám, jaké jsou nové ceny, proč k navýšení cen došlo a z jakého důvodu byste měli být na pozoru při koupi jednodenní dálniční známky.

zobrazit článek >

Co byste měli vědět o pneumatikách Bridgestone a proč jsou skvělou volbou?

Bridgestone, světový lídr v produkci pneumatik, nabízí špičkovou technologii a inovace v rámci pneu pro osobní vozy, SUV a 4x4. Tady se podíváme na to co je značka Bridgestone vlastně zač, jaké pneu nabízí a co za výhody přináší řidičům, kteří hledají spolehlivost, bezpečnost a výkon.

zobrazit článek >