Zákruta.cz  >  Magazín  >  

Předpověď počasí pro řidiče na úterý 17. února 2009

17. února 2009

V ranních hodinách bude počasí převážně zatažené se sněžením. Nejnižší teploty -1 až -5 °C. Mírný západní až severozápadní vítr 3 až 6 m/s, na Moravě a ve Slezsku zpočátku slabý proměnlivý do 3 m/s.

Počasí přes den pak bude zatažené se sněžením, postupně od severu proměnlivá oblačnost, místy sněhové přeháňky, na horách i trvalejší sněžení. Nejvyšší teploty -4 až 0 °C, v 1000 m na horách kolem -8 °C. Čerstvý severní až severovýchodní vítr 4 až 6 m/s, místy s nárazy kolem 15 m/s.

Upozornění:

- během noci a dopoledne může napadnout místy 2 až 15 cm nového sněhu, na silnicích se budou tvořit sněhové jazyky nebo i závěje.

- v nižších polohách pozor na ledovku

Richard Vlček ; Zákruta.CZ

Další články

Elektromobilita není jen modní trend. Proč si pořídit elektromobil?

Slovo elektromobil se v poslední době skloňuje stále častěji. Zatímco před několika lety bylo objektem zájmu leda tak nadšenců do nových technologií a zarytých ochránců přírody, dnes se kolem něj točí konverzace nad pivem v hospodách, při cvičení ve fitness centrech i v rodinách při snídani. Že by móda? Možná. Elektromobily mají ale řadu vlastností, pro které stojí za to nad nimi zauvažovat.

zobrazit článek >

Zatímco automobilky strádají, Bentley slaví rekordy

Dozvuky koronavirové pandemie stále tíží automobilový průmysl. Zatímco jiné automobilky bojují s propady, Bentley prodává nejvíce aut v celé své historii.

zobrazit článek >

Jak se připravit na autoškolu?

Autoškola vždy byla, je a pravděpodobně ještě dlouho bude strašákem, kterému většina lidí na prahu dospělosti či později čelí. Ať už má váš strach z autoškoly jakoukoli podobu, poradíme vám, jak se na výcvik za volantem včas a v klidu připravit.

zobrazit článek >