aktuálně: 37 uzavírek, 11 nehod
Zákruta.cz  >  Magazín  >  

Předpověď počasí pro řidiče na pondělí 16. února 2009

16. února 2009

První pracovní den budou teploty přes den většinou okolo nuly. Ve vyšších polohách to může být při jasné obloze až -6 °C. Převážně bude ale zataženo, občas sněžení.

Vítr bude vát jen mírný západní vítr 3 až 7 m/s, na jihozápadě místy nárazy kolem 15 m/s.

Během noci a dopoledne může napadnout místy 2 až 15 cm nového sněhu, na silnicích se budou tvořit sněhové jazyky nebo i závěje.

Upozornění:

- pozor na ledovku

- ve vyšších polohách se budou tvořit sněhové jazyky.

Richard Vlček ; Zákruta.CZ

Další články

Autocamping Rozkoš - prožít dovolenou pestře a v pohodě

Pestrost nabídky ubytování, společenských akcí, turistických možností, poznávacích a sportovních výletů včetně krásných cyklotras, ale i klid k odpočinku, to je dnes téměř neodmyslitelná nabídka k prožití hezké dovolené.

zobrazit článek >

Jaké povinné i nepovinné vybavení je dobré mít ve svém vozu?

Jestliže jezdíte autem, bude dobré, když v něm budete mít umístěné všechny důležité nezbytnosti. Povinná výbava v autě je základ a je stanovena vyhláškou. Nepovinnou výbavu si pak můžete zvolit dle vlastních preferencí. Bohužel se často stává, že řidiči při kontrole zjistí, že nemají kompletní ani výbavu povinnou. Na následujících řádcích se tak na tuto tématiku zaměříme pěkně zblízka.

zobrazit článek >

Proč došlo ke zdražení dálničních známek?

Přečtěte si více o nedávném zdražení dálničních známek. Vysvětlíme vám, jaké jsou nové ceny, proč k navýšení cen došlo a z jakého důvodu byste měli být na pozoru při koupi jednodenní dálniční známky.

zobrazit článek >