Zákruta.cz  >  Magazín  >  

Předpověď počasí pro řidiče na pondělí 16. února 2009

16. února 2009

První pracovní den budou teploty přes den většinou okolo nuly. Ve vyšších polohách to může být při jasné obloze až -6 °C. Převážně bude ale zataženo, občas sněžení.

Vítr bude vát jen mírný západní vítr 3 až 7 m/s, na jihozápadě místy nárazy kolem 15 m/s.

Během noci a dopoledne může napadnout místy 2 až 15 cm nového sněhu, na silnicích se budou tvořit sněhové jazyky nebo i závěje.

Upozornění:

- pozor na ledovku

- ve vyšších polohách se budou tvořit sněhové jazyky.

Richard Vlček ; Zákruta.CZ

Další články

Elektromobilita není jen modní trend. Proč si pořídit elektromobil?

Slovo elektromobil se v poslední době skloňuje stále častěji. Zatímco před několika lety bylo objektem zájmu leda tak nadšenců do nových technologií a zarytých ochránců přírody, dnes se kolem něj točí konverzace nad pivem v hospodách, při cvičení ve fitness centrech i v rodinách při snídani. Že by móda? Možná. Elektromobily mají ale řadu vlastností, pro které stojí za to nad nimi zauvažovat.

zobrazit článek >

Zatímco automobilky strádají, Bentley slaví rekordy

Dozvuky koronavirové pandemie stále tíží automobilový průmysl. Zatímco jiné automobilky bojují s propady, Bentley prodává nejvíce aut v celé své historii.

zobrazit článek >

Jak se připravit na autoškolu?

Autoškola vždy byla, je a pravděpodobně ještě dlouho bude strašákem, kterému většina lidí na prahu dospělosti či později čelí. Ať už má váš strach z autoškoly jakoukoli podobu, poradíme vám, jak se na výcvik za volantem včas a v klidu připravit.

zobrazit článek >