aktuálně: 199 uzavírek, 0 nehod
Zákruta.cz  >  Magazín  >  

Předpověď počasí pro řidiče na pátek 30. ledna 2009

30. ledna 2009

V nočních a ranních hodinách nás čeká zatažené až oblačné počasí, ojediněle slabé sněžení, místy polojasno. Ojediněle mrznoucí mlhy. Nejnižší noční teploty -2 až -6 °C, při malé oblačnosti až -8 °C.

Mírný severní až severovýchodní vítr 2 až 6 m/s, na východě čerstvý 5 až

9 m/s. Počasí přes den pak bude zatažené až oblačné, ojediněle slabé sněžení, místy polojasno.

Nevyšších polohách pak hrozí mrznoucí mlhy. Nejvyšší denní teploty -2 až +2 °C. Mírný severní až severovýchodní vítr 2 až 6 m/s, na východě zpočátku ještě čerstvý 5 až 9 m/s.

Výskyt nebezpečných jevů:

- mrznoucí mlhy

- ledovka na cestách, občasné sněžení

Richard Vlček ; Zákruta.CZ

Další články

Elektromobilita není jen modní trend. Proč si pořídit elektromobil?

Slovo elektromobil se v poslední době skloňuje stále častěji. Zatímco před několika lety bylo objektem zájmu leda tak nadšenců do nových technologií a zarytých ochránců přírody, dnes se kolem něj točí konverzace nad pivem v hospodách, při cvičení ve fitness centrech i v rodinách při snídani. Že by móda? Možná. Elektromobily mají ale řadu vlastností, pro které stojí za to nad nimi zauvažovat.

zobrazit článek >

Zatímco automobilky strádají, Bentley slaví rekordy

Dozvuky koronavirové pandemie stále tíží automobilový průmysl. Zatímco jiné automobilky bojují s propady, Bentley prodává nejvíce aut v celé své historii.

zobrazit článek >

Jak se připravit na autoškolu?

Autoškola vždy byla, je a pravděpodobně ještě dlouho bude strašákem, kterému většina lidí na prahu dospělosti či později čelí. Ať už má váš strach z autoškoly jakoukoli podobu, poradíme vám, jak se na výcvik za volantem včas a v klidu připravit.

zobrazit článek >