aktuálně: 53 uzavírek, 9 nehod
Zákruta.cz  >  Magazín  >  

Předpověď počasí pro řidiče na úterý 27. ledna 2009

27. ledna 2009

Počasí bude v ranních hodinách oblačné, na jihu a jihozápadě až zatažené, místy slabé sněžení, jinde jen ojediněle. Dají se očekávat mrznoucí mlhy, tudíž pozor na ledovku! Nejnižší teploty 0 až -4 °C, při malé oblačnosti až -8 °C.

Vítr bude vát jen mírný do 4 m/s. Přes den pak čeká na motoristy oblačné až zatažené počasí. Nejvyšší teploty 0 až 4 °C. Mírný severovýchodní až severní vítr 2 až 5 m/s.

Výskyt nebezpečných jevů:

- pozor na ledovku !

- husté mrznoucí mlhy

Richard Vlček ; Zákruta.CZ

Další články

Které značky a modely aut jsou v Česku nejprodávanější?

Není tajemstvím, že Češi milují škodovky. Auta značky s českými kořeny jsou doslova na každém rohu. Které další automobilky a modely mají na našem trhu zastání? Podívejte se na žebříček deseti nejprodávanějších automobilových značek a vozů v České republice.

zobrazit článek >

10 rad, jak posílit imunitu na cestách a co nesmí chybět v autolékárničce

Chystáte se na delší cestu autem? Plánujete například dovolenou s dětmi u moře v Chorvatsku a vydáváte se po vlastní ose? Nezapomeňte si s sebou do auta přibalit cestovní lékárničku, která bude obsahovat vše, co by se vám mohlo během cesty a následné dovolené hodit. Abyste na nic nezapomněli, připravili jsme pro vás seznam věcí, co by v ní neměly chybět.

zobrazit článek >

Nejlepší roční období ke koupi auta? Známe odpověď.

Prodej ojetých aut během jara a léta vždy stoupne. Jsou však letní měsíce ty správné ke koupi ojetin? Nebo se vyplatí počkat na chladnější část roku? Známe odpověď.

zobrazit článek >