Zákruta.cz  >  Magazín  >  

Předpověď počasí pro řidiče na úterý 27. ledna 2009

27. ledna 2009

Počasí bude v ranních hodinách oblačné, na jihu a jihozápadě až zatažené, místy slabé sněžení, jinde jen ojediněle. Dají se očekávat mrznoucí mlhy, tudíž pozor na ledovku! Nejnižší teploty 0 až -4 °C, při malé oblačnosti až -8 °C.

Vítr bude vát jen mírný do 4 m/s. Přes den pak čeká na motoristy oblačné až zatažené počasí. Nejvyšší teploty 0 až 4 °C. Mírný severovýchodní až severní vítr 2 až 5 m/s.

Výskyt nebezpečných jevů:

- pozor na ledovku !

- husté mrznoucí mlhy

Richard Vlček ; Zákruta.CZ

Další články

Elektromobilita není jen modní trend. Proč si pořídit elektromobil?

Slovo elektromobil se v poslední době skloňuje stále častěji. Zatímco před několika lety bylo objektem zájmu leda tak nadšenců do nových technologií a zarytých ochránců přírody, dnes se kolem něj točí konverzace nad pivem v hospodách, při cvičení ve fitness centrech i v rodinách při snídani. Že by móda? Možná. Elektromobily mají ale řadu vlastností, pro které stojí za to nad nimi zauvažovat.

zobrazit článek >

Zatímco automobilky strádají, Bentley slaví rekordy

Dozvuky koronavirové pandemie stále tíží automobilový průmysl. Zatímco jiné automobilky bojují s propady, Bentley prodává nejvíce aut v celé své historii.

zobrazit článek >

Jak se připravit na autoškolu?

Autoškola vždy byla, je a pravděpodobně ještě dlouho bude strašákem, kterému většina lidí na prahu dospělosti či později čelí. Ať už má váš strach z autoškoly jakoukoli podobu, poradíme vám, jak se na výcvik za volantem včas a v klidu připravit.

zobrazit článek >