Zákruta.cz  >  Magazín  >  

Předpověď počasí pro motoristy na čtvrtek 7. ledna 2009

8. ledna 2009

Počasí bude skoro jasné až polojasné, zpočátku ojediněle oblačno se slabým sněžením. Ojediněle zataženo nízkou oblačností nebo mrznoucí mlhy. Nejvyšší teploty -8 až -4 °C, v 1000 m na horách kolem -8 °C.

Slabý proměnlivý vítr do 4 m/s, na Moravě a ve Slezsku zpočátku mírný severní 2 až 6 m/s. Pozor však na silné mrazy nočních hodinách, kde se mohou teploty na některých místech pohybovat až 25 stupňů pod nulou

Výskyt nebezpečných jevů:

- výskyt ledovky

- husté sněžení ve vyšších polohách

Richard Vlček ; Zákruta.CZ

Další články

Elektromobilita není jen modní trend. Proč si pořídit elektromobil?

Slovo elektromobil se v poslední době skloňuje stále častěji. Zatímco před několika lety bylo objektem zájmu leda tak nadšenců do nových technologií a zarytých ochránců přírody, dnes se kolem něj točí konverzace nad pivem v hospodách, při cvičení ve fitness centrech i v rodinách při snídani. Že by móda? Možná. Elektromobily mají ale řadu vlastností, pro které stojí za to nad nimi zauvažovat.

zobrazit článek >

Zatímco automobilky strádají, Bentley slaví rekordy

Dozvuky koronavirové pandemie stále tíží automobilový průmysl. Zatímco jiné automobilky bojují s propady, Bentley prodává nejvíce aut v celé své historii.

zobrazit článek >

Jak se připravit na autoškolu?

Autoškola vždy byla, je a pravděpodobně ještě dlouho bude strašákem, kterému většina lidí na prahu dospělosti či později čelí. Ať už má váš strach z autoškoly jakoukoli podobu, poradíme vám, jak se na výcvik za volantem včas a v klidu připravit.

zobrazit článek >