aktuálně: 46 uzavírek, 9 nehod
Zákruta.cz  >  Magazín  >  

Nepřeplácejte - využijte pro povinné ručení srovnání

Platit povinné ručení je ze zákona povinné pro každého majitele vozidla. Cena tohoto pojištění ale není pro každého stejná a závisí na mnoha různých faktorech. Každá pojišťovna má navíc jiné ceníky. Nevíte, jak se v nich vyznat? Využijte pro povinné ručení srovnání cen a jděte tam, kde to pro vás bude nejvýhodnější.

Nepřeplácejte – využijte pro povinné ručení srovnání

Foto: Shutterstock.com

Kalkulačka povinného ručení

Jednou z cest, jak najít nejvýhodnější a nejvstřícnější pojišťovnu, u níž si můžete sjednat povinné ručení, je výpočet pomocí online kalkulačky. V dnešní technologicky pokročilé době nabízí většina pojišťoven takové kalkulačky povinného ručení na svých webových stránkách. Ale výsledkem je pouze to, že vidíte různé nabídky od jedné pojišťovny.

Pro porovnání s konkurencí musíte tentýž výpočet provést zase jinde a pak jinde, což zabere dost času a málokoho to baví.

Naštěstí na Ušetřeno.cz existuje pro povinné ručení kalkulačka, která porovnává nabídky více pojišťoven naráz. A tak si ve finálním srovnání může každý člověk vybrat to nejvýhodnější povinné ručení.

Nejste spokojeni? Odejděte

Možná jakožto zodpovědný motorista máte své povinné ručení sjednané už celá léta a poctivě ho platíte. Nikdy jste nebourali, o své auto pečujete, nikomu jste s ním nikdy nezpůsobili žádnou škodu. Ale přesto platíte a platíte. A máte pocit, že platíte moc a zbytečně.

Jestli tomu tak opravdu je, se dozvíte, pokud si prohlédnete srovnání cen povinného ručení. Najdete ho taktéž na Ušetřeno.cz a jasně z něj poznáte, jestli přeplácíte, nebo je vaše pojistné v normě.

Pořád nejste spokojeni a chcete to nejlevnější povinné ručení? Tak už déle neotálejte, zamávejte své pojišťovně a přejděte jinam. Kamkoliv. Máte na to plné právo.

A pokud si nejste jisti, jak na to, tak specialisté z Ušetřeno.cz vám se změnou pojišťovny i výběrem nejvýhodnějšího povinného ručení ochotně pomohou.

Nepřeplácejte – využijte pro povinné ručení srovnání

Foto: Shutterstock.com

Zaměřte se na detaily

Při výběru pojišťovny se nezaměřujte pouze na nejlevnější povinné ručení. To je pouze jeden z faktorů. Důležitější jsou tři zásady, které jsou podstatné pro případné pojistné plnění ze strany pojišťovny.

  • Zaprvé se zaměřte na pojistné limity.
  • Zadruhé promyslete rozsah krytí a zvažte různé typy připojištění.
  • A zatřetí si promyslete, jaké byste mohli využít asistenční služby a zda je daná pojišťovna nabízí bezplatně či za poplatek.

Teprve když se v těchto třech bodech rozhodnete správně, můžete získat to nejvýhodnější povinné ručení vám na míru, které vás za všech okolností ochrání.

Další články

Jak vybrat odnímatelné tažné zařízení?

Odnímatelné tažné zařízení je řešením, které je snadno dostupné a praktické. Pokusíme se vás o tom přesvědčit. Pokud vám záleží na troše pohodlí a praktičnosti, přečtěte si náš článek.

zobrazit článek >

Daňové služby Eurowag nabízejí řešení bez stresu

Setkali jste se někdy s někým, kdo rád podává daňové přiznání? Pokud ano, pravděpodobně má skvělého účetního. Většina lidí se však děsí toho, že budou muset třídit hory účtenek a faktur, seznamovat se s řadou složitých a archaických zákonů a věčně čekat na vrácení peněz.

zobrazit článek >

Závod na střechách: Vývoj a vzestup střešních nosičů pro outdoorové vybavení

Střešní nosiče jsou neocenitelným pomocníkem pro nejednoho řidiče. Umožňují přepravu lyží, jízdních kol, surfovacích prken, člunů a dalšího vybavení. Tato praktická zařízení prošla dlouhým vývojem, během nějž došlo k zásadním změnám a inovacím.

zobrazit článek >