Jaké počasí čeká na řidiče v úterý? Zataženo až oblačno, od západu místy déšť, na Moravě a ve Slezsku se však srážky vyskytnou jen ojediněle.
Teploty budou panovat někde okolo 5 až 9 °C, v tisíci metrech na horách to bude kolem 1 °C. V noci to pak bude kolem 6 °C.
Vítr: Čerstvý jihozápadní až západní 6 až 10 m/s, v nárazech 15 až 20 m/s, na horách kolem 25 m/s.
Srážky: Od západu místy déšť, na Moravě a ve Slezsku srážky jen ojediněle.
Pozor jen na vítr, který může místy dosahovat v nárazech 15 až 20 m/s, na horách to pak může být až 30 m/s.
Měníte dvakrát do roka pneumatiky u svého automobilu nebo spoléháte na pneumatiky celoroční? Jaké výhody přinášejí celoroční pneumatiky, jak poznat, že jsou stále v dobrém stavu a na co si dát pozor?
zobrazit článek >Přemýšlíme o koupi ojetého vozu a honí se vám hlavou otázky jako: Jaký vůz si vybrat? Jaká značka je nejspolehlivější? A kde vzít jistotu, že vybrané auto není kradené a je v dobrém technickém stavu? Jedním z nejlepších možných řešení je sáhnout po certifikovaném ojetém automobilu z programu Škoda Plus. V tomto článku se podíváme na 5 pádných důvodů, proč si vybrat pro ojeté vozy Škoda z programu Škoda Plus.
zobrazit článek >Sedíte celé dny v kanceláři a se rozhodli jste se pojmout letošní dovolenou trošku aktivněji?
zobrazit článek >Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.