Zákruta.cz  >  Magazín  >  

Předpověď počasí pro řidiče na pátek 18.ledna 2008

18. ledna 2008

Zpočátku oblačno až zataženo, ojediněle déšť, nad 1000 m sněžení. Ve druhé polovině noci v Čechách od západu zataženo s občasným deštěm, ojediněle mrznoucím, nad 800 m srážky většinou sněhové. Ojediněle mlhy.

Teploty: Zpočátku 1 až 4 °C, nejnižší noční +2 až -2 °C.

Vítr: Mírný jižní vítr 2 až 6 m/s.

Srážky: Déšť, k ránu ojediněle mrznoucí déšť, zpočátku nad 1000 m, později

nad 800 m sněžení.

Výskyt nebezpečných jevů: Mrznoucí déšť

Upozornění: Pozor na ledovku Tvorba ledovky, zmrazky.

-ric- ; (Internet)

Další články

Nejlepší roční období ke koupi auta? Známe odpověď.

Prodej ojetých aut během jara a léta vždy stoupne. Jsou však letní měsíce ty správné ke koupi ojetin? Nebo se vyplatí počkat na chladnější část roku? Známe odpověď.

zobrazit článek >

Do kdy platí povinné ručení původního majitele, když kupujete ojetý vůz?

Při koupi nového vozu nemá auto ještě žádné povinné ručení - a vy jej musíte mít sjednáno nejpozději minutu před tím, než s vozem z autosalonu odjedete. Ale jak je to v případě, že kupujete auto ojeté, které zatím ještě má původního majitele? Kdy nejpozději musí nastoupit vaše povinné ručení? Je to celkem snadné, v této situaci totiž platí jediné pravidlo.

zobrazit článek >

Elektromobilita není jen modní trend. Proč si pořídit elektromobil?

Slovo elektromobil se v poslední době skloňuje stále častěji. Zatímco před několika lety bylo objektem zájmu leda tak nadšenců do nových technologií a zarytých ochránců přírody, dnes se kolem něj točí konverzace nad pivem v hospodách, při cvičení ve fitness centrech i v rodinách při snídani. Že by móda? Možná. Elektromobily mají ale řadu vlastností, pro které stojí za to nad nimi zauvažovat.

zobrazit článek >