aktuálně: 37 uzavírek, 6 nehod
Zákruta.cz  >  Magazín  >  

Předpověď počasí pro řidiče na pátek 18.ledna 2008

18. ledna 2008

Zpočátku oblačno až zataženo, ojediněle déšť, nad 1000 m sněžení. Ve druhé polovině noci v Čechách od západu zataženo s občasným deštěm, ojediněle mrznoucím, nad 800 m srážky většinou sněhové. Ojediněle mlhy.

Teploty: Zpočátku 1 až 4 °C, nejnižší noční +2 až -2 °C.

Vítr: Mírný jižní vítr 2 až 6 m/s.

Srážky: Déšť, k ránu ojediněle mrznoucí déšť, zpočátku nad 1000 m, později

nad 800 m sněžení.

Výskyt nebezpečných jevů: Mrznoucí déšť

Upozornění: Pozor na ledovku Tvorba ledovky, zmrazky.

-ric- ; (Internet)

Další články

Jaké povinné i nepovinné vybavení je dobré mít ve svém vozu?

Jestliže jezdíte autem, bude dobré, když v něm budete mít umístěné všechny důležité nezbytnosti. Povinná výbava v autě je základ a je stanovena vyhláškou. Nepovinnou výbavu si pak můžete zvolit dle vlastních preferencí. Bohužel se často stává, že řidiči při kontrole zjistí, že nemají kompletní ani výbavu povinnou. Na následujících řádcích se tak na tuto tématiku zaměříme pěkně zblízka.

zobrazit článek >

Proč došlo ke zdražení dálničních známek?

Přečtěte si více o nedávném zdražení dálničních známek. Vysvětlíme vám, jaké jsou nové ceny, proč k navýšení cen došlo a z jakého důvodu byste měli být na pozoru při koupi jednodenní dálniční známky.

zobrazit článek >

Co byste měli vědět o pneumatikách Bridgestone a proč jsou skvělou volbou?

Bridgestone, světový lídr v produkci pneumatik, nabízí špičkovou technologii a inovace v rámci pneu pro osobní vozy, SUV a 4x4. Tady se podíváme na to co je značka Bridgestone vlastně zač, jaké pneu nabízí a co za výhody přináší řidičům, kteří hledají spolehlivost, bezpečnost a výkon.

zobrazit článek >