Šieste miesto na veľmi kvalitne obsadenej súťaži Platinum 36 Rajd Elmot - Remy obsadil FIAT RUFA Rally Team s posádkou Grzegorz Grzyb - Przemyslaw Mazur na vozidle Fiat Abarth Grande Punto S2000.
Poľská súťaž bola veľmi kvalitne obsadená, veď mená ako Bryan Bouffier, Michal Kosciuszko, Michal Solowow, Leszek Kuzaj, či Kajetan Kajetanowicz hovoria za veľa. Šieste miesto v takejto konkurencii je povzbudivé nielen pre posádku, ale aj pre celý tím. Súťaž mala celkovo 520,07 kilometrov, z čoho bolo 170,85 kilometrov rozdelených do 14-tich rýchlostných skúšok.
„Súťaž bola veľmi ťažká, rýchla ale pekná. Bolo to super, len škoda, že počas celej súťaže sme mali starosti s motorom, ktorý nebol úplne v poriadku. Sme radi, že sme v cieli a podarilo sa prelomiť smolu, ktorú sme mali v Egeri a Rožňave. Mohlo to byť asi aj lepšie, ale tu nám nešlo o body a tak sme už v závere išli na istotu. Hlavne celému tímu išlo o to aby sme najazdili čo najviac ostrých kilometrov,“ povedal Grzegorz po súťaži.
FIAT RUFA Rally Team spolu s posádkou Grzegorz Grzyb - Przemyslaw Mazur sa už o dva týždne predstavia na SLOVNAFT RALLY 2008 v Bratislave, tretej súťaži zaradenej do TEMPUS BECEP RALLY 2008 - majstrovstiev Slovenska.
Chcete-li vlastnit automobil, musíte se připravit na to, že vám kromě spousty radostných chvilek často přinese také nepříjemná překvapení. Proto je vhodné množství starostí s vozem minimalizovat. Třeba uzavřením výhodného pojištění, které vás bude spolehlivě chránit.
zobrazit článek >Povinné ručení při koupi ojetého vozu má podobná pravidla jako u nového auta. Největší rozdíl tkví v tom, že prodávající ho nejprve musí zrušit a kupující si následně musí nechat auto pojistit. Vozidlo by přitom nemělo zůstat ani den nepojištěné.
zobrazit článek >Elektrické řetězové kladkostroje jsou klíčovým prvkem při manipulaci s těžkými břemeny. Jejich široké využití a univerzální vlastnosti je činí nezbytnými v různých průmyslových odvětvích, jakož i v mnoha dalších oblastech lidské činnosti.
zobrazit článek >Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.