aktuálně: 41 uzavírek, 15 nehod
Zákruta.cz  >  Magazín  >  

James Bond na Rally Mille Miglia

22. února 2008

Druhý podnik letošního seriálu mistrovství Evropy, Rally Mille Miglia, bude mít zajímavého hosta. Po trati legendární rychlostní zkoušky Tremosine se totiž bude prohánět Daniel Craig alias James Bond ve svém speciálu Aston Martin DB8!

Mezi fanoušky i jezdci hodně oblíbená rychlostní zkouška totiž byla vybrána jako jedna z lokalit, kde se bude natáčet nejnovější díl slavného agenta z pera Iana Flemminga, který ponese podtitul Quantum of Solace.

Podle scénáře se James Bond vydá po cestě číslo 45 'Gardesana' vedoucí po západním břehu věhlasného jezera Lago di Garda, aby se poté po cestě číslo 38 vyšplhal klikatými cestičkami až do malé vesnice Pieve di Tremosine, přesného prostředku rychlostní zkoušky.

James Bond se na trať nedaleko Brescie vydá přímo ve dnech konání soutěže, z tohoto důvodu se také pořadatelé rozhodli upravit termín seznamovacích jízd pro tuto zkoušku na nejzazší možný termín. Fanoušci mířící na italský závod tak mají možnost vyrazit o den dva dříve a shlédnout, jak si hollywoodské hvězdy poradí s nástrahami části rychlostní zkoušky.

Autosport.CZ

Další články

Bezpečně na silnici: Jak správně vybrat kvalitní oblečení na motorku?

Každý zkušený motocyklista ví, že kromě umění ovládat svůj stroj je klíčovým prvkem bezpečnosti na silnici správný výběr oblečení.

zobrazit článek >

Jak může správný výběr motorového oleje ovlivnit výkon a životnost motoru?

Žádné auto bohužel není nesmrtelné a jakmile přijde jeho čas, je nutné ho vyměnit za jiné. Správnou péčí ale můžete životnost svého oblíbeného vozu prodloužit.

zobrazit článek >

Důležité doplňky pro dům a zahradu

Domov a zahrada jsou pro mnohé z nás oázou klidu a pohody. Usilujeme o to, aby se tam cítili komfortně a aby nám tam nic nechybělo. Na co obvykle zapomínáme?

zobrazit článek >