Roman Kresta s Petrem Grossem absolvovali první porci testovacích kilometrů v rámci přípravy na Valašskou rally, úvodní podnik Mediasport MMČR.
„Bohužel nám nepřálo počasí, ale to jsme brali pozitivně. Podobné podmínky mohou být i na Valašce. Během testu jsem se snažil auto důkladněji poznat ve vztahu k diferenciálům. Vyzkoušeli jsme nejrůznější varianty. Do prvního startu ještě drobně doladíme podvozek a stabilizátory, ale to už budou jen kosmetické změny. S fungováním auta vládne naprostá spokojenost, neobjevil se žádný problém.
Najezdili jsme asi šedesát kilometrů, do startu šampionátu ještě nějakou porci přidáme, ale už to nebude nic zásadního.
Nyní mechanici fabii rozdělají a znovu složí, aby byl vůz připraven na krátký funkční test těsně před startem závodu. Pro některé mechaniky byla fabie novým nářadím, proto si v průběhu testu vyzkoušeli výměnu převodovky a diferenciálu. Nechceme, aby nás při Valašské rally cokoli zaskočilo,“ komentoval test Roman Kresta.
Představte si to – vyrážíte na dlouhou cestu, vaše oblíbená hudba hraje v rádiu, ale při pohledu do zpětného zrcátka si říkáte: „Můj účes by potřeboval trochu vylepšit.“ Dobrá zpráva je, že správný střih vám může dodat nejen sebevědomí, ale i pohodlí za volantem.
zobrazit článek >Každý, kdo žije na silnici – ať už jako řidič nákladního vozu, kurýr nebo profesionální dopravce – dobře ví, jak obtížné může být skloubit neustálé cestování s administrativními povinnostmi. Kde přebírat poštu, jak zařídit oficiální sídlo firmy nebo jak spravovat řadu záležitostí, když jste stovky kilometrů od domova?
zobrazit článek >Chcete-li vlastnit automobil, musíte se připravit na to, že vám kromě spousty radostných chvilek často přinese také nepříjemná překvapení. Proto je vhodné množství starostí s vozem minimalizovat. Třeba uzavřením výhodného pojištění, které vás bude spolehlivě chránit.
zobrazit článek >Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.