Zákruta.cz  >  Magazín  >  

Rally škola Klatovy

1. února 2008

Autoklub středisko automobilového sportu v AČR Klatovy v AČR pořádá ve dnech 29. února - 2. března 2008 pravidelnou jezdeckou školu rally.

Absolventi třídenní školy získají národní sportovní licenci typ 'C' a mohou startovat v MČR ve sprintrally a MČR v rally historických automobilů.

Podrobnější informace o škole a termíny jejího konání si vyžádejte na Autoklubu - středisko automobilového sportu v AČR Klatovy, který sdružuje motoristické sportovce všech automobilových disciplin a ve svých řadách rád uvítá i další mladé zájemce o automobilový sport.

Kontakt:

Autoklub - středisko - automobilového sportu v AČR

Dobrovského 154

339 01 Klatovy 2

tel. +420 376 310 180, +420 602 444 786

e-mail pospisil@pamk.cz

-pr-

Další články

Nejlepší roční období ke koupi auta? Známe odpověď.

Prodej ojetých aut během jara a léta vždy stoupne. Jsou však letní měsíce ty správné ke koupi ojetin? Nebo se vyplatí počkat na chladnější část roku? Známe odpověď.

zobrazit článek >

Do kdy platí povinné ručení původního majitele, když kupujete ojetý vůz?

Při koupi nového vozu nemá auto ještě žádné povinné ručení - a vy jej musíte mít sjednáno nejpozději minutu před tím, než s vozem z autosalonu odjedete. Ale jak je to v případě, že kupujete auto ojeté, které zatím ještě má původního majitele? Kdy nejpozději musí nastoupit vaše povinné ručení? Je to celkem snadné, v této situaci totiž platí jediné pravidlo.

zobrazit článek >

Elektromobilita není jen modní trend. Proč si pořídit elektromobil?

Slovo elektromobil se v poslední době skloňuje stále častěji. Zatímco před několika lety bylo objektem zájmu leda tak nadšenců do nových technologií a zarytých ochránců přírody, dnes se kolem něj točí konverzace nad pivem v hospodách, při cvičení ve fitness centrech i v rodinách při snídani. Že by móda? Možná. Elektromobily mají ale řadu vlastností, pro které stojí za to nad nimi zauvažovat.

zobrazit článek >