aktuálně: 37 uzavírek, 4 nehod
Zákruta.cz  >  Magazín  >  

Freddy Loix ukázal design svého vozu

18. ledna 2008

Na výstavě Motor Show v Bruselu představili Kronos Racing a Peugeot Belgique-Luxembourg design vozu Peugeot 207 S2000, který bude v nadcházející sezóně pilotovat Freddy Loix.

Belgický pilot si nedává před sezónou jiný cíl, než zisk titulu. „Naším cílem je zisk titulu. Jsem také rád, že se nejede Safari Rally, která byla finančně velice náročná. Pokud se pojede v Turecku, bude pro nás určitě mnohem přijatelnější. Velmi se těším na začátek sezóny,“ řekl ke svým plánům Freddy Loix.

-ric-; Zakruta.CZ

Další články

Jaké povinné i nepovinné vybavení je dobré mít ve svém vozu?

Jestliže jezdíte autem, bude dobré, když v něm budete mít umístěné všechny důležité nezbytnosti. Povinná výbava v autě je základ a je stanovena vyhláškou. Nepovinnou výbavu si pak můžete zvolit dle vlastních preferencí. Bohužel se často stává, že řidiči při kontrole zjistí, že nemají kompletní ani výbavu povinnou. Na následujících řádcích se tak na tuto tématiku zaměříme pěkně zblízka.

zobrazit článek >

Proč došlo ke zdražení dálničních známek?

Přečtěte si více o nedávném zdražení dálničních známek. Vysvětlíme vám, jaké jsou nové ceny, proč k navýšení cen došlo a z jakého důvodu byste měli být na pozoru při koupi jednodenní dálniční známky.

zobrazit článek >

Co byste měli vědět o pneumatikách Bridgestone a proč jsou skvělou volbou?

Bridgestone, světový lídr v produkci pneumatik, nabízí špičkovou technologii a inovace v rámci pneu pro osobní vozy, SUV a 4x4. Tady se podíváme na to co je značka Bridgestone vlastně zač, jaké pneu nabízí a co za výhody přináší řidičům, kteří hledají spolehlivost, bezpečnost a výkon.

zobrazit článek >