Jevgenij Novikov sice do cíle víkendové Finské rally nedorazil, ale postaral se o jeden z nejextrémnějších skoků celého víkendu, který se mu ale naštěstí podařilo ustát.
Nicméně i mladému ruskému jezdci určitě ve chvíli, kdy se začal jeho Citroën C4 WRC vznášet k nebi a pomalu přetáčet dozadu zatrnulo. Situaci ale naštěstí zvládl.
Když si koupíte nové (nebo ojeté) auto, nemůžete hned vyjet a užívat si tu radost. Nejdřív vás čeká úřadování. A v první řadě to bude sjednání povinného ručení. Poradíme vám, jak vybrat to nejvýhodnější a jak můžete ušetřit.
zobrazit článek >První mrazy a sníh se nezadržitelně blíží. Pro motoristy to znamená jediné – nesmí zapomenout přezout z letních na zimní pneumatiky. Tím ovšem vyvstává otázka, co udělat s letními gumami a jak a kde je vhodně uskladnit?
zobrazit článek >Jak ochránit automobilové díly, které jste již vybalili z původního obalu, a potřebujete je bezpečně uskladnit nebo někam zaslat?
zobrazit článek >Obsah stránek serveru www.zakruta.cz je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a šíření textů, fotografií a dalšího obsahu portálu v jakékoli podobě bez písemného souhlasu redakce je nezákonné.
Unauthorised copying and publishing of any content of this website is strictly prohibited.
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.