aktuálně: 46 uzavírek, 19 nehod
Zákruta.cz  >  Magazín  >  

Pozvánka na 5. RallySlalom 2009

12. května 2009

V závěru loňské sezóny se objevil na scéně nový slalomový seriál pod názvem RallySlalom. Loni se odjeli sice pouze tři závody a jeden volný jako vyhlášení pořadí, ale letos je v plánu deset závodů + jeden volný. Pořádající Andrea rally team zve na 5. díl letošní sezóny, který se uskuteční 17.5. na letišti v Bánově a to jak jezdce tak diváky.

Jezdci, kteří by se chtěli zúčastnit se více informací doví na webu seriálu www.rallyslalom.ic.cz . Tak jako je ve slalomových závodech zvykem je minimální věk pro účast jezdce 15 let a samozřejmostí je současná motoristická přilba. Zájemci mohou přihlášky ve tvaru jméno a příjmení jezdce (případně i spolujezdce), tým a značka a typ vozidla včetně obsahu a skupiny do které spadá posílat na e-mail rallyslalom@seznam.cz . Případně se lze registrovat také ráno před závodem, pokud nebude naplněn maximální počet startujících.

Na jezdce čeká opět velmi zajímavá RZ o délce 1,3 Km. Povrch RZ je většinou asfaltový. Jen po startu a v jednom vracáku na jezdce čeká šotolina. Více o trati najdete v průvodci RZ

Mezi již registrovanými figuruje několik čtyřkolek v čele s Mitsubishi Lancer poslední evoluce či Subaru Impreza s Martinem Bujáčkem za volantem. Nechybí ani nabroušené vozy s pohonem přední nápravy či atraktivní „zadokolky“.

Pořadí po čtyřech závodech kraluje Martin Bujáček, na druhém místě je Kuba Král se ztrátou 20 bodů a medailové pozice prozatím uzavírá Petr Blažek.

Filip Červenka

Další články

Jak vybrat odnímatelné tažné zařízení?

Odnímatelné tažné zařízení je řešením, které je snadno dostupné a praktické. Pokusíme se vás o tom přesvědčit. Pokud vám záleží na troše pohodlí a praktičnosti, přečtěte si náš článek.

zobrazit článek >

Daňové služby Eurowag nabízejí řešení bez stresu

Setkali jste se někdy s někým, kdo rád podává daňové přiznání? Pokud ano, pravděpodobně má skvělého účetního. Většina lidí se však děsí toho, že budou muset třídit hory účtenek a faktur, seznamovat se s řadou složitých a archaických zákonů a věčně čekat na vrácení peněz.

zobrazit článek >

Závod na střechách: Vývoj a vzestup střešních nosičů pro outdoorové vybavení

Střešní nosiče jsou neocenitelným pomocníkem pro nejednoho řidiče. Umožňují přepravu lyží, jízdních kol, surfovacích prken, člunů a dalšího vybavení. Tato praktická zařízení prošla dlouhým vývojem, během nějž došlo k zásadním změnám a inovacím.

zobrazit článek >